lekarz Jakub Łodyga

Lekarz niemiły, opryskliwy. Nie polecam nikomu. Po ostatniej wizycie jesteśmy bardzo rozczarowani. Na przestrzeni lat się zmienił. Straciliśmy do niego zaufanie. Jest wielu lepszych, bardziej kompetentnych pediatrów.

Dziękujemy za okazaną pomoc, poświęcony czas, kompleksowość podejścia i uprzejmość. Pozdrawiamy serdecznie! :)

naprawdę kompetentny życzliwy, uprzejmy, rzeczowy i wszystkie superlatywy dla lekarza naprawdę można go polecić. Ja chodzę prywatnie w Łomiankach czy ktoś może podpowiedzieć gdzie jeszcze Pan doktor przyjmuje na wszelki wypadek gdyby mi uciekł :-)

Niezwykle sympatyczny, kompetentny lekarz. Podczas wizyty nie ogranicza sie do badanie stetoskopem i zajrzenia w gardlo. Odnosi sie wrażenie, że szczerze troszczy się o dobro małego pacjenta a nie o ilosc przebadanych "numerków" z rejestracji. Polecam

Najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafilismy. Godny polecenia. Wszystko dobrze tłumacz, zawsze jest pogodny i cierpliwy, dokładnie bada i nie robi problemu z wypisania skierowania lub recepty. Oby bylo u nas więcej takich lekarzy.

Dr Łodyga jest godnym polecenia lekarzem. Moje dziewczyny bardzo Go lubią. Wspiera wszystkie młode mamy jak kolwiek by nie karmiły :)

Bardzo zabawny lekarz. Miły, sympatyczny. Dzieci się go nie boją.

Bardzo zabawny lekarz. Miły, sympatyczny. Dzieci się go nie boją.

Polecam, lekarz z prawdziwego zdarzenia, nie żałuje zleceń badań dodatkowych itp, kompetentny i życzliwy 5/5

Niestety coraz rzadziej spotyka się tak kompetentnych lekarzy. Ma świetne podejście do dzieci. Zawsze uśmiechnięty. Wszystko tłumaczy i jak nie trzeba to nie straszy rodziców. Nie pozwala się martwić na przyszłość. A co najważniejsze bardzo dobrze dobiera leki i skutecznie leczy.

Świetny lekarz!!! Naprawdę polecam, fajnie przedstawił mi dostepne opcje szczepien.