Jakub Madejczyk

Ortopeda, Traumatolog

serdecznie polecam, pogodny, uśmiechnięty i pewny siebie lekarz wzbudził moje zaufanie i się nie zawiodłam !! Pełen profesjonalizm

Bardzo kompetentny i pomocny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Naprawdę godny polecenia specjalista!

Podejścia do pacjenta mogło by uczyć się od Pana doktora wielu innych lekarzy. Polecam z czystym sumieniem.

PAN DOKTOR WITA USMIECHEM MILY WYSLUCHA POSWIECI CZAS OPWIE O CHOROBE I LECZY MA PODEJSCIE DO LUDZI

Szkoda że muszę w ocenie zostawić po jednej gwiazdce... Niestety dr. Madejczyk bardzo mnie rozczarował. Od samego początku miał podejście lekceważące, źle opisał mój przypadek jestem bardzo zawiedziona zachowaniem dr. Za ile można sprzedać dusze diabłu? panie dr. sądzę ze doskonale zna pan odpowiedz.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Poświęca wystarczająco dużo czasu dla pacjenta, tłumaczy w sposób zrozumiały chorobę i proces leczenia. Ortopeda godny polecenia !!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Polecam.

Bardzo kompetentny, solidny i wykształcony, a jednocześnie otwarty na pacjenta i komunikatywny.

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjęta

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjęta