dr n. med. Jakub Maik

Wspaniałe podejście do pacjenta, duża kultura osobista, ogromne kompetencje, mnóstwo cierpliwości. Jak najbardziej polecam, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Jak najbardziej polecam, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Bardzo dobry i fachowy Pan Doktor. Profesjonalna obsluga i trafne diagnozy. Polecam z czystym sumieniem.

Co do Pana Doktora trzeba mieć wątpliwości. Może ma kompetencje ale nie ma czasu dla pacjenta nie tłumaczy postępowania leczenia. Jest bardzo niemiły a przy tym zapatrzony w siebie dupek. Nie polecam wręcz odradzam.

Młody ale bardzo kompetentny lekarz – dzięki szybkiej diagnozie nie było powikłań – dziękujemy doktorze Kubo 