lekarz Jakub Makuratlekarz Jakub Makurat - zdjęcie profilowe

lekarz Jakub Makurat

Kardiolog

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
nazywam się Jakub Makurat. Jestem specjalistą w dziedzinie kardiologii dorosłych, prywatnie mężem i ojcem dwójki dzieci.W 2008 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku uzyskując tytuł lekarza. Trzynastomiesięczny staż podyplomowy odbyłem w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Wojciecha Adalberta w Gdańsku Zaspie. W latach 2009-2020 pracowałem na oddziale kardiologii Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. W toku prowadzonej w latach 2010-2...

Dr Jakub Makurat Polecony mi został przez kliku znajomych ze względu na jego kompetencje.Od pierwszej wizyty czuję się zaopiekowany.Pan dr poświęca mi czas na wytłumaczenie na czym polega wyjątkowość mojego serca ( co tam się dzieje i dlaczego ) na jakim jestem etapie i jak z tym żyć, jak leczyć. Czuję się wysłuchany i spokojny o jutro. Jeżeli istnieje wzorzec podejścia lekarza do pacjenta to Pan Doktor Jakub Makurat tym wzorcem jest. Człowiek o WIELKIM SERCU ( i na szczęście nie chodzi tu o kardiomiopatię 🤓) Polecam serdecznie

Jestem bardzo szczęśliwy ,że trafiłem do Pana Doktora .Wspaniały człowiek, doskonały specjalista który swym zatroskaniem i wiedzą pomaga zrozumieć swój stan chorobowy jak i wprowadzone leczenie, dzięki któremu czuje się bezpieczny. .Polecam Pana Doktora z całego serca.

.Polecam Pana Doktora z całego serca.

Polecam doktora Makurata, jestem jego stałym pacjentem od 2 lat. Zawsze wszystko zrozumiale wyjaśnia, leczenie trafione w 100%.