lekarz Jakub Michalczyk

3,3
3,4
3,2
3,1

Stanowczo odradzam, dzisiaj byłam ostatni raz u niego, traktuje pacjentki bardzo przedmiotowo, wizyta trwała zaledwie 3 minuty, poprosiłam go o usg, ale odmówił, nie zleca żadnych badań, nie wiem jak wyglądają wizyty prywatne u tego pana, bo prywatnie jeżdżę do pana doktora do katowic, ale postanowiłam, że jednocześnie sprawdzę co zaoferuje mi państwowa służba zdrowia, w końcu płacę wszystkie składki i najzwyczajniej mi się to należy, a nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej możliwości, tylko zawsze płaciłam, jednakże przekonałam się, że nie ma to sensu, ten pan doktor nie ma dla mnie NIC do zaoferowania, ani badań, ani też nie poświęci parę minut pacjentce, tylko czeka, żeby wreszcie się dorwać do swojej gazety, którą bardzo ostentacyjnie zawsze czyta w swoim gabinecie.

Niestety, nie polecę tego lekarza żadnej kobiecie, niestety moja lekarka od 10 lat nie przyjmuje, sama jest ciężko chora, a ja od tych 10 lat szukam sobie nowego ginekologa i z różnym skutkiem (zazwyczaj trafiam do partaczy) mi to wychodziło do tej pory. Pan Michalczyk, zrobił mi pełne badanie, tak jak sobie życzyłam tj. cytologia, usg oraz ogólne badanie ginekologiczne. Po przeprowadzeniu badania USG stwierdził, że mam mięśniaka i wyraźnie dał do zrozumienia (nie rodziłam) albo Pani szybko zachodzi w ciążę, przy czym może to być zagrożona ciążą, poronienie lub wszystko będzie dobrze, albo operacja i usunięcie mięśniaka, przy czym może wyniknąć potrzeba usunięcia całej macicy wraz z jajnikami. Fajna opcja mięśniak 40 mm więc nie jest to jakiś potężny potwór, poza tym żyjemy w XXI wieku i chyba mamy również inne mniej drastyczne metody niż tak potężna ingerencja w organizm proponowana przez tego KONOWAŁA. Po czym po tym badaniu i porządnym zestraszeniu mnie powiedział, żebym przyszła jeszcze do niego do szpitala za parę dni, bo tam ma lepszy ultrasonograf. Czyli co, nie jest pewny diagnozy, a wcześniej nastraszył odpowiednio pacjentkę ??? Bardzo nieetyczne i dlatego nie polecam, mimo że jest miły uważam go za niedouczonego i niekompetentnego. Nigdy nie kończ konsultacji na jednym lekarzu jeśli wyryje jakieś nieprawidłowości idź do drugiego na badanie i sprawdź czy potwierdzą się słowa pierwszego - co zamierzam zrobić. Opinia o nim ode mnie jaknajgorsza - nikomu nie polecam.

Nie polecam lekarz dobry tylko do wypisywania recept w pierwszej ciąży tylko straszył zamiast pomagac dobrze ze trafiłam na innego leksrza ktôry zadbał o mnie a wczoraj bedąc u Pana doktora żebym przyszła się zbadać jak schudne bo faktycznie dawno nie byłam !!!! To jest podejscie do pacjenta wstyd i jeszcze raz wstyd a ta okropna Maryśka zołza z rejestracji nie powinna tam pracować to że nie ma dzieci nie powinna wyżywac się na innych małpa jedna !!! Nie polecam jeszcze raz nie polecam !!!!!!!

Nie polecam, daję "0", bo mniej się nie da. Najkrótsza wizyta ok. 1 min. tyle czasu zajęło wypisanie recepty. Bez badania, bez wywiadu, w każdej kategorii 0, całkowity brak zainteresowania pacjentem.

Nie polecam, daję "0", bo mniej się nie da.

hej, wcale nie powiedziałabym o tym doktorku" konował". Są gorsi lekarze a zwłaszcza kobiety- GINEKOLODZY. 1-wszą ciąże właśnie przez inną lekarkę straciłam. przy drugiej ciąży trafiłam do P. Michalczyka i dzięki niemu mam już 5 letnią córkę. potem prowadził kolejną ciąże i mam jeszcze synka. zaufałam mu i uważam, że jest ok . poleciłam go koleżance i tez była zadowolona.

Zdecydowanie podszedł do mojego problemu profesjonalnie i kompleksowo. Odpowiadał na moje pytania rzeczowo i chętnie. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę jego gabinet. Polecam.

Konkretny fachowiec.Chodzę tylko i wyłącznie do przychodni, w której przyjmuje i nigdy nie zasugerował mi wizyty w prywatnym gabinecie i zawsze traktowana jestem na najwyższym poziomie.

Zignorował nadciśnienie kiedy byłam w ciąży oraz inne objawy charakterystyczne dla gestozy. Na szczęście byłam na tyle przytomna, że udałam się do kliniki na Ligotę, gdzie dobrano mi odpowiednie leki obniżające ciśnienie. Jednak zatrucie było tak zaawansowane, że straciłam w 32tc córeczkę-jedno z bliźniąt. Synek żyje i ma się na szczęście dobrze ale tylko dzięki błyskawicznej interwencji oczekującego w trakcie mojej cesarki zespołu lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka, którzy błyskawicznie zajęli się malcem i przywrócili do żywych... A tak oprócz tego, bardzo mnie razi, kiedy lekarz wykorzystuje szpitalny aparat USG do nabijania własnej kieszeni.

Bardzo dobry lekarz polecam. Prowaddził mnie w ciąży, zawsze kierował mnie na badania i miał wszystko pod kontrolą

Bardzo dobry lekarz polecam.Wizyta trwa 30 minut pełna kompetencja, bardzo cierpliwy odpowiada na wszystkie pytania.Kompletne badanie dokladny wywiad o stanie zdrowia polecam.