lekarz Jakub Michalczyk

Zignorował nadciśnienie kiedy byłam w ciąży oraz inne objawy charakterystyczne dla gestozy. Na szczęście byłam na tyle przytomna, że udałam się do kliniki na Ligotę, gdzie dobrano mi odpowiednie leki obniżające ciśnienie. Jednak zatrucie było tak zaawansowane, że straciłam w 32tc córeczkę-jedno z bliźniąt. Synek żyje i ma się na szczęście dobrze ale tylko dzięki błyskawicznej interwencji oczekującego w trakcie mojej cesarki zespołu lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka, którzy błyskawicznie zajęli się malcem i przywrócili do żywych... A tak oprócz tego, bardzo mnie razi, kiedy lekarz wykorzystuje szpitalny aparat USG do nabijania własnej kieszeni.

Niestety, nie polecę tego lekarza żadnej kobiecie, niestety moja lekarka od 10 lat nie przyjmuje, sama jest ciężko chora, a ja od tych 10 lat szukam sobie nowego ginekologa i z różnym skutkiem (zazwyczaj trafiam do partaczy) mi to wychodziło do tej pory. Pan Michalczyk, zrobił mi pełne badanie, tak jak sobie życzyłam tj. cytologia, usg oraz ogólne badanie ginekologiczne. Po przeprowadzeniu badania USG stwierdził, że mam mięśniaka i wyraźnie dał do zrozumienia (nie rodziłam) albo Pani szybko zachodzi w ciążę, przy czym może to być zagrożona ciążą, poronienie lub wszystko będzie dobrze, albo operacja i usunięcie mięśniaka, przy czym może wyniknąć potrzeba usunięcia całej macicy wraz z jajnikami. Fajna opcja mięśniak 40 mm więc nie jest to jakiś potężny potwór, poza tym żyjemy w XXI wieku i chyba mamy również inne mniej drastyczne metody niż tak potężna ingerencja w organizm proponowana przez tego KONOWAŁA. Po czym po tym badaniu i porządnym zestraszeniu mnie powiedział, żebym przyszła jeszcze do niego do szpitala za parę dni, bo tam ma lepszy ultrasonograf. Czyli co, nie jest pewny diagnozy, a wcześniej nastraszył odpowiednio pacjentkę ??? Bardzo nieetyczne i dlatego nie polecam, mimo że jest miły uważam go za niedouczonego i niekompetentnego. Nigdy nie kończ konsultacji na jednym lekarzu jeśli wyryje jakieś nieprawidłowości idź do drugiego na badanie i sprawdź czy potwierdzą się słowa pierwszego - co zamierzam zrobić. Opinia o nim ode mnie jaknajgorsza - nikomu nie polecam.

Tego pana trudno nazwać lekarzem. W przychodni w której przyjmuje najlepiej wychodzi mu rozdawanie wizytówek do swojego prywatnego gabinetu i czytanie codziennej prasy. NIE POLECAM!!!

byłam u tego Pana na zamrażaniu nadżerki. Najtańszy taki zabieg w okolicy i podejście Pana Michalczyka uspokoiło mnie (a byłam bardzo przestraszona).

Bardzo dobry lekarz polecam.Wizyta trwa 30 minut pełna kompetencja, bardzo cierpliwy odpowiada na wszystkie pytania.Kompletne badanie dokladny wywiad o stanie zdrowia polecam.

Bardzo dobry lekarz polecam. Prowaddził mnie w ciąży, zawsze kierował mnie na badania i miał wszystko pod kontrolą

w okresie menopauzy zaproponował mi domaciczne środki antykoncepcyjne w chwili kiedy miałam mięśniaki i dwa tygodnie po wizycie u niego inny lekarz wykonał w szptalu zabieg czyszczenia ponieważ miałam krwawienia i polipy a co by się stało gdybym zaufała panu doktorowi i zgodziła się na zamontowanie nowoczesnego środka pewnie zaproponowanego przez jakiegoś przedstawiciela?

Super, cierpliwy, uprzejmy, polecam. Czasami ma tylko dziwny wygląd.

Super, cierpliwy, uprzejmy, polecam. Czasami ma tylko dziwny wygląd.

Polecam tego lekarza jest świetnym specjalistą, 5 lat temu prowadził mi pierwszą ciążę byłam bardzo zadowolona obecnie prowadzi mi drugą ciążę. Serdecznie polecam

POLECAM tego lekarza, bo jest świetnym specjalistą. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Jest delikatny i sympatyczny. Oprócz leczenia prowadzi także profilaktykę. Jemu naprawdę zależy na zdrowiu kobiet!