lekarz Jakub Mizgiert

Psychiatra

Pojawiłam się z ciężką depresją.Pan dr Mizgiert Ma Czas Dla Każdego pacjenta.Wysłucha i dopyta co nas gnębi...Dzięki Panu czuję się dużo lepiej.Dziękuję

W pełni profesjonalny lekarz bardzo pomógł mi i wielu moim znajomym.Zawsze polecam.Wiem ,że pomoże zawsze i chętnie

Szczerze polecam. Jestem pacjentem do roku a już w swoim życiu miałem trochę kontaktów z psychiatrami więc wiem o czym mówię.

Bardzo polecam tego lekarza! Bardzo miły, kompetentny, poświęcał zawsze dużo czasu. Zawsze uprzejmy, zachęcajacy do rozmowy/zwierzeń.

Super lekarz, z powołania. Bardzo życzliwy i widać, że słucha. Swoim przeszywającym spojrzeniem potrafi od razu złapać kontakt z pacjentem. Mówie to jako fobik społeczny, więc widać że to jest atut. Szkoda, że nie ma go już na Żołnierskiej. Zdecydowanie polecam.

Dobry lekarz, życzliwy człowiek. Poświęcił mi podczas wizyt dużo czasu, pomimo, ze były to wizyty niepłatne. Nie pytał wyłącznie o symptomy bezpośrednio związane z depresją. zrobił szczegółowe rozeznanie problemów osobistych, zawodowych, zdrowotnych.

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim,jest miły i konkretnym lekarzem umie pomóc pacjentom

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim ciepły i empatyczny - co u psychiatrów nie jest na porządku dziennym.