lekarz Jakub Nowacki

Traumatolog

Takiego aroganckiego lekarza jeszcze nie spotkaliśmy. Nie obchodzi go pacjent, byle by wyjść do domu o godzinie o której kończy pracę! Wyslal do pracy fizycznej z silnym bolem w barku, w 3 dniu nie obecności w pracy nie wystawił l4 bo nie widział powodu po czym przepisał zastrzyki bo na zdjęciu RTG dojrzał nieprawidłowości, zaprzecza sam sobie. Wzrusza ramionami na problemy pacjentów bo 'to nie jego problem'. Po 3,5h czekania w przychodni ( drugi dzień z rzędu) ,stracony czas i niepotrzebne nerwy.

Za całym sercem no polecam kompletnie nie znam się na swoim fachu. Ze skrecona kostka posłał mnie do pracy. nawet widać to pytam ze nie ma kolejki do niego

Szczerze polecam Pana doktora, bardzo rzeczowo i jasno wyjaśnił mój problem. Profesjonalne podejście, empatyczna postawa lekarza. Trafna diagnoza i przede wszystkim bardzo skuteczne lecznie. :)

Wszystkie 3 opinie są anonimowe i to chyba tłumaczy wysoką ocenę. Ja oceniam lekarza bardzo negatywnie. Na wizycie w przychodni NFZ byłam początkiem listopada 2021 z moją 84-letnią mamą, kontuzjowaną po mocnym upadku, jako wizyta kontrolna po pomocy udzielonej przez SOR. Lekarz od początku był mocno niezadowolony, że mama jest dodatkowym pacjentem (takiej wiedzy nie posiadałam i to nie była wizyta przecież przez pacjenta tylko przez przychodnię), zachowywał się w sposób w ogóle niestosowny jak na lekarza i niehumanitarnie i niemoralnie. Mamę traktował przedmiotowo i od początku nie chciał udzielić pomocy i nie udzielił jej, wizyta trwała 5 min, potrzebne na wystawienie skierowania na kolejny RTG (pierwszy zrobiony na SOR tydzień wcześniej). Lekarz tragedia, nie powinien wykonywać zawodu lekarza !!!

Bardzo miły, rewelacyjne podejście do dziecka, gorąco polecam.

Bardzo miły, rewelacyjne podejście do dziecka, gorąco polecam.

Lekarz godny polecenia dawno nie spotkałem się z tak świetnym specjalistą. Prowadzenie leczenia jak i sama operacja w wykonaniu tego lekarza 100% zadowolenia.

Pan doktor jest najlepszym internista chociaż specjalizacja na to nie wskazuje polecam

Pan doktor jest najlepszym internista chociaż specjalizacja na to nie wskazuje
polecam