Wspaniały lekarz z tego Pankiewicza, mówię to ja - kobieta, która odwiedzanych dotąd ginekologów nie zlicza. Spośród setek wyróżnia go wiedza i dobre przygotowanie, te dyplomy nie tylko wiszą na ścianie. On wie, jak pomóc pacjentce i bardzo się angażuje, a w gabinecie zawsze dobrze się czuję. Udrażnianie jajowodów przyjemnością jest u doktora niepotrzebnie wcześniej z nerwów byłam chora! Polecam wszystkim tego lekarza, bo tyle cnót u jednego człowieka rzadko się zdarza ;).

Wspaniały lekarz z tego Pankiewicza,
mówię to ja - kobieta, która odwiedzanych dotąd ginekologów nie zlicza.
Spośród setek wyróżnia go wiedza i dobre przygotowanie,
te dyplomy nie tylko wiszą na ścianie.
On wie, jak pomóc pacjentce i bardzo się angażuje,
a w gabinecie zawsze dobrze się czuję.
Udrażnianie jajowodów przyjemnością jest u doktora
niepotrzebnie wcześniej z nerwów byłam chora!
Polecam wszystkim tego lekarza,
bo tyle cnót u jednego człowieka rzadko się zdarza ;).

Lekarz na najwyższym poziomie , właśnie urodziło nam się drugie dziecko , prowadzone przez Pana Jakuba . Nie wyobrażam sobie innego lekarza , rzetelny , sumienny w tym co robi , o każdej porze dnia i nocy można zadzwonić z problemem . Naprawdę polecam , a te wszystkie negatywne opinie to chyba wypisywane przez konkurencje , bo podczas wszystkich wizyt , nie usłyszałam ani jednej złej opinii od pacjentek w gabinecie .

Lekarz godny polecenia. Fachowy, rzetelny i sumienny. Po raz pierwszy w życiu spotkałam lekarza, który jest naprawdę godny zaufania. Bez obaw powierzyłam mu prowadzenie mojej ciąży. Podczas badań wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy, nie wprowadzając przy tym nerwowej atmosfery. Polecam każdej kobiecie!

Wspaniały czlowiek i rewelacyjny lekarz. Bardzo kompetentny, obeznany w nowościach diagnostycznych i terapeutycznych, biegły ultrasonografista, do tego szalenie cierpliwy i troskliwy. Jestem pilęgniarką, dlatego mam pewne pojęcie o medycynie i wielu lekarzy też poznałam. Moja spora dociekliwość była często źle odbierana przez lekarzy. Niektórzy lekceważyli moje objawy, inni zlecali wiele niepotrzebnych i drogich badań. Dr Pankiewicz, dzięki obeznaniu w USG oraz dobrej (jak na ginekologa) wiedzy internistycznej, od razu diagnozował mnie we właściwym kierunku,zawsze wszystko spokojnie i dogłębnie mi tłumaczył, poświęcał tyle czasu, ile było trzeba. Po zdiagnozowaniu pokierował mnie ...

Dr Pankiewicz, dzięki obeznaniu w USG oraz dobrej (jak na ginekologa) wiedzy internistycznej, od razu diagnozował mnie we właściwym kierunku,zawsze wszystko spokojnie i dogłębnie mi tłumaczył, poświęcał tyle czasu, ile było trzeba. Po zdiagnozowaniu pokierował mnie do szpita, w którym mnie zoperowano.Potrafił wesprzeć w trudnych chwilach choroby
i właściwie uratował mi życie.
Wielkim plusem jest także to,że telefonicznie radą służy właściwie 24 godz. na dobę.\
ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!
I nie tylko kobietom w ciąży.

Jest to najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam,a trochę ich było zanim znalazłam tego, które spełnia moje oczekiwania - czyli J. Pankiewicza! Jest bardzo delikatny, miły, kompetentny, zna się na rzeczy, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, czuje się przy nim bardzo swobodnie, nie boje sie o nic zapytać, angażuje się bardzo w swoją pracę i zawsze można na niego liczyć! Duży plus za to, że pracuje w szpitalu w ZG - tam również traktuje pacjentki wyjątkowo! Nie ma znaczenia czy idziesz prywatnie czy jesteś badana w szpitalu, tak samo wywiązuje się ze swojej pracy! POlecam zwłaszcza dla kobiet w ciąży, wybierajcie tego lekarza jako prowadzącego!

Wiele zawdzięczam Dr Pankiewiczowi- właściwie dzięki Jemu ja i moja córeczka żyjemy. Konkretny z olbrzymią wiedzą. Moim zdaniem najlepszy ginekolog w ZG.

Niestety lekarz nie interesuje się pacjentka,a co wazne o badaniach w ciąży musialam mu przypominać ja-pacjentka. Malomowny,nie chce mu sie udzielac informacji na temat polozenia ,stanu dziecka. O porodzie ani słowa,kolejki makabra-a doktor kasuje 150 zl i następny. Mozna się poczuć jak na taśmie produkcyjnej lub co gorsza ze czeka się na złotego ginekologa-ktorym z pewnością nie jest. ODRADZAM.

super lekarz bardzo uprzejmy i kulturalny wlasciwie nie trzeba zadawac pytan bo sam wszystkoopowiada uratowal mi zycie polecam nie tylko przyszlym mama

Słaby lekarz i jeszcze gorszy człowiek. Dwuznaczne zboczone teksty o fastfoodzie nie do przyjecia, uważajcie laski!!!

Poprzednią ciążę prowadził mi dr Laber teraz trafiłam do Pankiewicza. Hmmm muszę przyznać, że jego wygląd zbił mnie z tropu ale nie sądźmy po pozorach. Wygląd idzie w parze z jego kompetencjami. Delikatny, cierpliwy, szczegółowy, błyskotliwy z dużym poczuciem humoru. Jestem zadowolona i ze szczerym sumieniem polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Nowa Sól"?

Sławomir Gąsior

Kosmonautów 7