Jako chora z innego województwa, a co za tym idzie innego NFZ zostałem bezpłatnie przyjęta i skierowana na jedne z najlepszych w kraju badania (PET), niedostępne jeszcze w wielu miejscach w kraju np. w moim wojewodztwie. A to wszystko po zdiagnozowniu u mnie raka na oddziale pulonologii miejscowego szpitala. Po ochłonieciu z diagnozy zasiegnalam jezyka i odwiedzilem w swoim wojewodztwie paru torakochirgow. Wszyscy umiawiali mnie juz na wyciecie guza (na podstawie wynikow dotychczasowych badan) - najlepiej w przeciagu tygodnia, jedni po wczesniejszej chemii, inni przed chemią. Zaczęłam szukac (dobrych) torakochirgow w okolicznych wojewodztwach (w koncu to sprawa zycia lub smierci). Znalazwszy numer tel zadzwoniłam do ww. dr. Po rozmowie dr zaprosil mnie ze skierowaniem od rodzinnego do ŚCO. Tu w Poradni zostalem zarejestrowana. Dr Perdeus na konsultacji zapoznawszy sie z wynikami moich badan przedstawil mi sytuację przedoperacyjną oraz zaproponowal dodatkowe badania, o ktorych wyzej. Wypisal skierowanie i tega samego dnia zostalem na nie zarejestrowana w ŚCO. Obecnie czekekam na ich wykonanie. Po wynikach zadecydujemy co dalej. Oczywiscie zamierzam tu (ponad 200km od domu) poddawac sie operacji i to pod okiem ww. dr., a nie w swoim wojewodztwie gdzie są tylko dwa oddzialy onkologiczne (ogolne!).
Serdeczne podziekowania i życzenia zdrowia dla dr.

Wspaniały lekarz i Człowiek o wielkim sercu. Bardzo miły i uprzejmy, zainteresowany pacjentem, niezwykle kontaktowy i kompetentny specjalista. Chce pomóc choremu, gdy inni odsyłają z kwitkiem. Doskonały specjalista, pasjonat, PRAWDZIWY LEKARZ z powołania. Mam nadzieję, że inni lekarze wezmą z niego przykład, ponieważ takich specjalistów nam potrzeba. Dziękuję Doktorze i życzę wszystkiego najlepszego. Agnieszka z Jarosławia

Agnieszka z Jarosławia

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek !!!!! pacjent dla Niego jest człowiekiem a On dla pacjenta przyjacielem.W każdej chwili jest dostępny dla chorego ,nie zbywa Go, tłumaczy wszystko. Jest profesjonalistą w każdym calu.Wszystkim życzę takiego lekarza. Dziękuję :)

Dziękuję :)

Fantastyczny Człowiek i lekarz.Arcymistrz w swoim zawodzie.Najwłaściwszy człowiek na właściwym miejscu. Jednym słowem prawdziwy lekarz z powołania,On naprawdę wie, że czasami dla pacjenta dobre słowo,dłuższa rozmowa i poświęcony czas daje niejednokrotnie pacjentowi więcej niż przysłowiowa garść tabletek.Dziękuję Doktorze za wszystko,za opiekę, za dobre słowo a przede wszystkim za mistrzowsko przeprowadzoną operację i nadzieję...

fantastyczny lekarz, wspanialy czlowiek , mily , uczynny, pomocny, rzadko spotyka sie lekarza ktory rozmawia , poswieca duzo czasu swoim pacjentom, jestem bardzo wdzieczna za to co zrobil dla mojego meza , wielki szacunek dla tak wspanialego czlowieka

Człowiek przez wielkie " C ", Lekarz mający ZAWSZE CZAS DLA PACJENTA . Kompetentny profesjonalista , ciepły, miły, uprzejmy. Oby inni brali z niego przykład podejścia do pacjenta . Dwukrotnie miałem składany mostek przez kardiochirurgów. Dopiero dr Perdeus zrobił to tak, że mostek mi się zrasta . Dziękuję . Tadeusz Balcerak

Oby inni brali z niego przykład podejścia do pacjenta .
Dwukrotnie miałem składany mostek przez kardiochirurgów.
Dopiero dr Perdeus zrobił to tak, że mostek mi się zrasta .
Dziękuję . Tadeusz Balcerak

Mój ojciec miał raka przełyku . Trafiliśmy do Pana Dr. Perdeusa , do poradni chirurgii klatki piersiowej w Ś.C.O . Po badaniach Pan Dr. powiedział że jedyną szansą jest zabieg chirurgiczny . Tata jest po zabiegu 2 dni , operacja się udała , jest pod bardzo dobrą opieką na oddziale . Polecam wszystkim Pana Doktora Jakuba Perdeusa . Dziękujemy ! Serdeczne pozdrowienia !

Bardzo dobry lekarz, przyjaciel chorego, który poświęca dużo czasu pacjentowi. Ludzki i uczciwy człowiek. Chyle czoło. Gorąco polecam !!

Moja mama leżała na onkologii, gdzie wykryto u niej guza w śródpiersiu. Konsultant wojewódzki ds.pulmunologii stwierdził, że guz jest tak duży, że nie nadaje się do usunięcia. Została wypisana do domu z sugestią, aby znaleść dla niej zakład opiekuńczo-leczniczy. Doktor Perdeus podjął się operacji. Mama żyje,a od operacji minęło 5 lat. Dziękuję doktorze.

czy doktor perdeus przyjmuje prywatnie? bardzo proszę o odpowiedź

czy doktor perdeus przyjmuje prywatnie? bardzo proszę o odpowiedź