Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2011).
Staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku .

Staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku .
Specjalizację z Otorynolaryngologii zdobyłem w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Ukończyłem dwuletnią szkołę medycyny estetycznej i anti-aging w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.
Regularnie uczestniczę w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Jestem autorem publikacji naukowych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi oraz European Laryngological Society.
Jestem pracownikiem Kliniki Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz nauczycielem akademickim w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Udzielam porad i konsultacji laryngologicznych dla dorosłych i dzieci. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, gardła, krtani, ślinianek, guzów w zakresie głowy i szyi oraz narządów zmysłu słuchu, równowagi, węchu i smaku.
Wykonuję zabiegi z zakresu otorynolaryngologii oraz medycyny estetycznej i anti-aging.

I provide ENT consultations in English

Super lekarz,rzadko można spotkać lekarza z tak miłym indywidualnym podejściem do pacjenta.To prawda,wszystko co robi dogłębnie tłumaczy,sympatyczny,delikatny,super diagnosta.Nic dodać nic ująć -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Szacun

Polecam dobry lekarz uprzejmy zawsze wyjaśnia co będzie robił i dlaczego. No i skutecznie prowadzi do wyleczenia.

Lekarz z powołania! Wiele razy byłem badany przez laryngologów, ale dopiero u dra Piątkowskiego można było odczuć pełen profesjonalizm i zaangażowanie w problem. Na szczęście nic groźnego, ale już do innego laryngologa nie pójdę. Szybkie, sprawne i rzeczowe badanie laryngologiczne, byle więcej takich lekarzy jak on!

Pan doktor to człowiek na odpowiednim miejscu .Uratował mi życie za to bardzo dziękuję.Młody lekarz bardzo dociekliwy szukający przyczyny i postawi trafną diagnozę ,rozmawia tłumaczy i leczy . POLECAM tego lekarza on ci pomorze

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana doktora Piątkowskiego. Młody lekarz wykazał się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Podczas gdy inni lekarze leczyli mnie antybiotykami i lekami na refluks, pan doktor po DOKŁADNYM zbadaniu rozpoznał u mnie groźną chorobę na wczesnym etapie. Jestem już po operacji. Wszystko się dobrze skończylo. Całe szczęście, że trafiłem do pana doktora. Kto wie, jakby się potyczyły moje losy, gdyby nie On.

Bardzo uprzejmy i młody Pan Doktor. Widać, że posiada ogromną wiedzę i bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Jak najbardziej polecam!!!

Bardzo dziękuję Panu Dokorowi za poświęcenie czasu i trafną diagnozę. Rozpoznał u mnie poważną chorobę, gdzie inni lekarze rodzinni i laryngolodzy leczyli mnie antybiotykami! Lekarz z powołania!

Lekarz z powołania!

Mega lekarz :) Wie co robi :) Polecam :)

Mega lekarz :) Wie co robi :)
Polecam :)

Polecam każdemu, chętny do pomocy, miły, zaangażowany, poświęca tyle czasu ile trzeba. Konsultuje z innymi lekarzami w razie wyższej konieczności, żeby mieć całościowy obraz choroby.

Polecam lekarza, jest kompetentny, dba o pacjentów, wzbudził moje zaufanie

Polecam lekarza, jest kompetentny, dba o pacjentów, wzbudził moje zaufanie