mgr Jakub Przybyła

Psycholog, Psychoterapeuta

Wyjatkowo kompetentny i rzetelny. Mozna czasem z nim sie nie zgadzac i prowadzic w ramach terapii zazarte dzialania wojenne "z powietrza, ladu i morza", mozna go kochac i nienawidzic jednoczesnie (no coz, "à la guerre comme à la guerre), ale nie mozna go nie szanowac. Ma klase. Alle Achtung!

Jestem głęboko rozczarowany spotkaniami z panem Przybyłą. Miałem wrażenie, że przyszedłem do filozofa a nie do terapeuty. Mało zainteresowania, zrozumienia, umiejętności wyobrażenia sobie problemu. Bardzo zdystansowany, niepewny. Wiecznie miał mało czasu, nie potrafił się poświęcić w oczach pacjenta. Jeśli komuś pomógł, to dobrze. Ja straciłem kupe kasy i tylko się denerwowałem. Na szczęście zrezygnowałem

Jest niezły w tym co robi. Ma dużo cierpliwości, sporo wiedzy teoretycznej i chyba lubi swój zawód.

Profesjonalista w każdym calu,a przy tym bardzo ciepła osoba

Profesjonalista w każdym calu,a przy tym bardzo ciepła osoba

Hmmm... nie ma czego zanadto komentować. Jest niezły, to z pewnością. Ale czy jest wybitny w tym, co robi? Oto pytanie.