mgr Jakub Przybyła

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo polecam terapię. Chociaż bywało ciężko i terapia zajęła parę lat, to dzięki niej udało mi się dużo przemyśleć i poukładać w życiu. Terapia to nie jest coś łatwego i przyjemnego. Czasem jest trudno, czasem nie wiadomo co się dzieje. Ale wytrwałość moja i terapeuty przyniosła dobre efekty. Polecam w 100%

Świetny specjalista. Pomógł mi pozbierać myśli i uporządkować życie. Moja terapia trwała parę lat, ale był to dobrze zainwestowany czas. Polecam.

Bardzo polecam! Terapia umożliwiła mi wyjście z całkiem dużego dołka. Nie zawsze jest łatwo na terapii, ale w dłuższej perspektywie przynosi korzyść. Polecam!

Do Pana Jakuba trafiłam kilka lat temu w kryzysowym momencie mojego życia. Niestety sytuacja go przerosła, trochę nie miał pomysłu jak pomóc, zupełnie nie wiedział gdzie leży problem. Przez kilkanaście spotkań miałam wrażenie błądzenia w kółko bez celu. Nie polecam.

Szczerze polecam Pana Jakuba!!!! Kompetentny specjalista. Wie co robi. W pełni godny zaufania. Jestem zadowolona ze wspólnych spotkań. Dlatego chętnie rekomenduję terapię u niego!

Do Pana Jakuba trafiłam z polecenia, po kilku próbach podejmowania psychoterapii u innych specjalistów. Terapię zakończyłam z sukcesem po 4 latach . Terapia pomogła mi rozwiązać najważniejsze problemy i inaczej spojrzeć na wiele spraw. Pan Jakub jest cierpliwym i mądrym terapeutą. Polecam!

Chodziłem do Pana Kuby przez parę lat. Terapia trochę potrwała, ale się opłacało. Mogę powiedzieć, że wiele rzeczy się zmieniło na plus w moim życiu. Nie wszystko, ale jednak to kolosalna różnica!

Jestem głęboko rozczarowany spotkaniami z panem Przybyłą. Miałem wrażenie, że przyszedłem do filozofa a nie do terapeuty. Mało zainteresowania, zrozumienia, umiejętności wyobrażenia sobie problemu. Bardzo zdystansowany, niepewny. Wiecznie miał mało czasu, nie potrafił się poświęcić w oczach pacjenta. Jeśli komuś pomógł, to dobrze. Ja straciłem kupe kasy i tylko się denerwowałem. Na szczęście zrezygnowałem

Wyjatkowo kompetentny i rzetelny. Mozna czasem z nim sie nie zgadzac i prowadzic w ramach terapii zazarte dzialania wojenne "z powietrza, ladu i morza", mozna go kochac i nienawidzic jednoczesnie (no coz, "à la guerre comme à la guerre), ale nie mozna go nie szanowac. Ma klase. Alle Achtung!

Hmmm... nie ma czego zanadto komentować. Jest niezły, to z pewnością. Ale czy jest wybitny w tym, co robi? Oto pytanie.