lekarz Jakub Słowik

Gastroenterolog

Dr Słowik to lekarz z powołania. Skromny, życzliwy i słuchający pacjenta. Nawet kiedy musi zostać po godzinach pracy to nie widać z doktora strony zniechęcenia. Jeżeli chodzi o fachowość to tzw złota rączka. Już kilka razy byłem z wizytą i zawsze byłem szczęśliwy pomimo że badania miałem bez narkozy. Ciepły, delikatny i wyrozumiały. Przed wykonaniem zabiegu tłumaczy jak będzie wykonywany. Panie Doktorze dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

Lekarz, któremu zaufałam na słowo. Kolonoskopia bez żadnego znieczulenia. Przeszłam już kilka różnych badań i zabiegów, więc moje obawy były oparte na własnych doświadczeniach. Pan doktor przeprowadził badanie bez bólu, przekazując swoją wiedzę w sposób rzeczowy i profesjonalny. Jestem ogromnie wdzięczna Panu doktorowi. Mam kolejne badania i wiem, że zwrócę się z nimi tylko i wyłącznie do Pana doktora.

Napisać o kimś opinię, żeby nie brzmiala jak banał, jest bardzo trudno. Doktor Jakub. Lekarz od pierwszego wejrzenia- wspanialy, kompetentny, a równocześnie ludzki i skromny. Chodzę za nim tam, gdzie przyjmuje. Warto zabiegać o wizytę u kogoś takiego. Nie cierpię wszelkich badań, gdzie jakieś żelastwo ma być we mnie wtłaczane i tylko temu Doktorowi powierzam się z pelnym spokojem. Dziękuję Doktorze .

Dziwi mnie brak opinii o tak znakomitym fachowcu! Doktor Słowik wykonał u mnie badanie kolonoskopii. Jest niezwykle subtelny i empatyczny, wysoka klasa i poczucie humoru sprawiają, że człowiek zapomina, po co leży na kozetce z wystawionym tyłkiem.. :) W trakcie badania nie owija w bawełnę, opisuje wszystko, odpowiada na pytania. Polecam z czystym sumieniem.

Dr. Jakub Słowik w październiku 2012 wykonał u mnie badanie kolonoskopii w Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie ( słyszałem, że pracuje również w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie) Wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek, który nie liczył czasu, żeby dokładnie i zrozumiale wszystko wytłumaczyć. w razie potrzeby zdecydowanie polecam. K. G.

K. G.