lekarz Jakub Staniczek

Super specjalista od diagnostyki prenatalnej, miałam rozpoznaną wadę płodu w jednej „klinice” w Katowicach i przyszłam się skonsultować dodatkowo do dr Jakuba, którego polecił mi prof Stojko. Dr Jakub wykluczył wady i kazał mi „wyluzować”. Niestety majac 2 rozne opinie udałam się do doc Cnoty, który stwierdził, ze jak byłam u dr Staniczka to nie musiałam do niego przychodzić... Potwierdzil, ze wad nie ma, i dlaczego nie posłuchał dr Jakuba?! Wiec, na przyszłość dziewczyny chodźcie do lekarzy, którzy maja certyfikaty, ze potrafią wykonywać badania. Okazało się, ze doktor u którego byłam pierwszy raz to jakiś domorosły ultrasonografiata... minusem dr Staniczka są terminy, reszta same plusy!

Do doktora Staniczeka trafiliśmy przez Panią doc Włoch, gdyż nasze dziecko miało wadę serca, która nie mogła być operowana. Doktor Staniczek prowadził naszą ciąże w ramach hospicjum perinatalnego. Świetny człowiek! Dokładnie zaplanował poród, był tez osobiście z nami w trakcie porodu. Nasza córka zmarła 15 min po porodzie, i było to najlepsze 15 min w naszym życiu. Dziękujemy doktorze!

Mieliśmy z żoną przyjemność trafić na doktora w Szpitalu Bonifratrów, gdzie jako jedyny dopatrzył się nieprawidłowości w przepływach u naszego malucha. Ordynator poprosił Doktora o badanie usg, a za 1,5 h byliśmy już po cesarce!! Dziękujemy za wszystko!

Doktor wykonywał u mnie amniopunkcję. Zabieg bez zarzutu. Czułam się, że jestem w dobrych rękach. Całe szczęście, że wynik był prawidłowy. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Wykonałam u niego wszystkie trzy badania prenatalne oraz dodatkowo badanie tętnic macicznych bo moja ciąża była zagrożona nadciśnieniem. Dokładnie tłumaczył badanie oraz zawsze był uśmiechnięty i miły. Gorąco polecam!

Byłam u doktora umówiona na badania prenatalne na Chorzowskiej w Medicoverze. Nie zostałam przyjęta ze względu na fakt, że się spóźniłam powyzej 15 min, bez poinformowania call center (Takie niby reguły Medicover). Był miły, 5 min tłumaczył, że nie zrobi badania, bo już ma kolejne Pacjentki, a wogóle to musi wyjść dzisiaj punktualnie. W tym czasie mógł mi już to usg zrobić...