lek. dent. Jakub Wałkowski

Złamał mi się ząb a następnego dnia jechałam do Warszawy. Pan Kuba został w pracy do 23 wyleczył kanałowo. nastepnego dnia wstawil korone na wloknie. Super lekarz

Najlepszy doktor pod słońcem. Z sercem na ręce. Moje dzieci go ubustwiają :D

Najlepszy doktor pod słońcem. Z sercem na ręce. Moje dzieci go ubustwiają :D

Bardzo sympatyczny i przystojny pan doktor. Potrafi człowieka rozbroić uśmiechem. Dokładnie opisał możliwości leczenia. Zaalarmował co należy leczyć natychmiast a z czym możemy poczekać. Nie próbował mnie oskubać jak moja poprzednia dentystka. Powiedział że kilka plomb które mam mimo iż można by je wymienić ze względów estetycznych to mogą spełniać swoją funkcję jeszcze przez jakiś czas gdyż są szczelne, a przy znoszeniu starej plomby zawsze znosi się część tkanek zdrowych. Za podejście do pacjenta daję za wszystko 5.