lek. med. Jakub Wiśniewski

USG

Super lekarz, kompetentny, bardzo miły, z super podejściem do młodego pacjenta. Dzięki wnikliwości pana doktora, córka po kilku tygodniach została zdiagnozowana i skierowana na oddział w celu dalszego leczenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za poświęcony czas i chęć pomocy. Godny polecenia w 100 %.

Super lekarz, kompetentny, bardzo miły, z super podejściem do młodego pacjenta.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za poświęcony czas i chęć pomocy.
Godny polecenia w 100 %.

Rewelacja. Kompetencje na najwyższym poziomie. Empatia i zrozumienie tematu. Jesteśmy pod wrażeniem. Mało takich lekarzy. Po badaniu USG w szpitalu na Polanki pofatygowaliśmy się, żeby odnaleźć go w necie. Tak, żeby móc z dziećmi naszymi trafić do niego w przyszłości.

W pełni zasłużone dobre opinie. Świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem, uśmiech i kompetencja. Odpowiada o badaniu, tłumaczy czym się niepokoić, a czym nie, niepotrzebnie nie straszy rodziców. W razie potrzeby podpowiada jak lub gdzie leczyć chorobę malucha. Polecam!

Bardzo sympatyczny i kompetentny. Byłam na dyżurze świątecznym, tym bardziej zaskoczyło mnie miłe podejście.

Bardzo kompetentny lekarz. Przemiły i wrażliwy na ludzkie cierpienie. Do tego z poczuciem humoru, co rownież jest na plus:)

Super super lekarz. Polecam. Niesamowite podejście do dzieci. Na dzień dobry piątka ✋ i w ogóle super kontakt z dzieckiem. Bardzo kompetentny lekarz