lekarz Jakub Wojtaszko

Radiolog

Bardzo dokładne badanie i opis. Pan doktor nie spieszył się, wszystko mi wyjaśnił i zasugerował wizytę u specjalisty. Jestem bardzo zadowolona

Doskonały radiolog , ogromna kultura osobista w podejsciu do pacjenta, posługuje sie duzą wiedzą medyczną , opisy do zdjęć są wnikliwe , jasne i bardzo szczegółowe, robiłem juz kilka usg nerek, tarczycy,

Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z wykonanego USG, Lekarz zauważył zastój moczu w nerkach i od razu pokierował mnie gdzie trzeba.Do poprzedniego komentarza chciałam dodać że jeśli kamień zmienił położenie to 12 mm nie zawsze uda się od razu dojrzeć.

Poszedłem do ww. "lekarza" na USG (ból w okolicach nerek). Na dwóch aparatach do USG nic w nerkach nie stwierdził. Ponieważ ból się wzmagał, poszedłem do innego lekarza dr Miszczuka, który już na początku badania zauważył w jednej z nerek 12mm kamień. Powiedział mi też, że nie jestem pierwszym tak "zdiagnozwanym" przez radiologów Luxmedu.