dr n. med. Jakub Zawadzki

Gastrolog

Odradzam tego lekarza. Robiąc kolonoskopię u mojej mamy w marcu 2017 roku w szpitalu Orłowskiego na ul. Książęcej, nie znalazł dużego guza na odcinku wstępnicy. Po roku inny lekarz stwierdził że musiał już być, gdyż guz jest bardzo duży, a ten rodzaj nowotworu rozwija się powoli, stwierdził, że zawinił czynnik ludzki!! Przerażające, mam nadzieję, że moja opinia uchroni innego człowieka przed podobnym dramatem.

Znakomity kompetentny genialnie wykonuje gastroskopie.

Znakomity kompetentny genialnie wykonuje gastroskopie.

Szybko, skutecznie i bezboleśnie. Nigdy nie myślałem, że polubię badanie endoskopem :) Polecam

Pacjentką pana doktora była moja mama. Mimo że widział ja pierwszy raz na oczy, a jej dolegliwością była trwająca od kilkunastu dni biegunka, bez przeprowadzenia rzetelnego wywiadu,bez przejrzenia jej historii innych chorób, zaprosił mnie do gabinetu. A tam juz nam obu zasugerował, że mama ma raka. "Chciałbym sie mylić" - powtarzał. I zaprosił do siebie po badaniu kolonoskopowym, "bo jest chirurgiem". Ponieważ mówił i wyglądał kompetentnie przeszłśmy przez niego piekło. Wiele badań i wielu lekarzy. Nie neguję jego kompetencji jako chirurga i lekarza. Ani jego dobrej woli. Może miał zły dzień, zafiksował się na jakimś przypadku, który właśnie leczył. Ale wpędził nas w ogromny stres. Na szczęście bezpodstawnie.

Lekarz znakomity - nie tylko kompetencja i rzeczowosc, ale takze stosunek do pacjenta, poczucie humoru, wielka kultura!

Rewelacyjny lekarz.Polecam, warto zainwestować w wizytę. Jedyny, który zna się na rzeczy, prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo miły a przy tym kompetentny lekarz. Wizyta przebiegła sprawnie. Jasno odpowiada na zadawane pytania.

Uprzejmy, a przy tym cierpliwy. Kompetentny lekarz, wspaniały gastrolog.

Uprzejmy, a przy tym cierpliwy. Kompetentny lekarz, wspaniały gastrolog.