lekarz Jaleh Mosharaf-Buczek

Okulista

3,9
3,3

Powiem tak: genialny lekarz. Wiedza i zaangażowanie w problem pacjenta na poziomie godnym naśladowania przez innych specjalistów. Byłam z 4,5 letnią córką, która była przerażona sama wizytą w gabinecie - Pani Doktor nie dość, że wyjaśniła mi na spokojnie co było przyczyną problemu, zaplanowała leczenie to jeszcze miała merytoryczne argumenty dlaczego dziecko powinno jednak pokazać oko i dać się zbadać. Bardzo polecam !

Jestem rozczarowana podejściem Doktor Jeleh. Wizyta z Moją Mamą w przychodni wyprowadziła mnie z równowagi, po tym jak usłyszałam, że mojej Mamie grozi ślepota. Sposób przekazu skandaliczny, P. Jeleh nie chciała dać nam ponownie skierowania do szpitala, choć rok wcześniej sugerowała konkretna Klinikę do operacji zaćmy, ale ponieważ w tym roku już tam nie pracuje, to nie jest wskazać żadnej innej, gdyż nie ma takiego obowiązku.Czyżby nie miała w tym interesu? Bezpardonowo informuje nas o tym, że Mama: lat 85 oślepnie i nie zamierza wskazać metody czy działań, które choćby powstrzymały proces. Na szczęście inny Lekarz skierował nas do Kliniki i nawet jeśli proces jest nieprzewidywalny, to potwierdził że warto spróbować poprawić komfort widzenia operacją zaćmy , bo mimo starczych zmian z pewnością się poprawi . Dla starszej, nie słyszącej osoby informacja, że będzie ślepa jest jak wyrok. Trochę więcej TAKTU, WSPÓŁCZUCIA I EMPATII Pani JelehMosharf Buczek - KARMA WRACA!!!

Pani Doktor bardzo rzeczowa. Widać że posiada dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać w praktyce. Nie szczędzi czasu na dokładne badanie co za tym idzie trafną diagnozę. Na pacjenta patrzy holistycznie, nie ograniczając się wyłącznie do badania wzroku.

Bardzo profesjonalna, miła, piękna, kompetentna, konkretna Pani doktor. Zostalam przebadana bardzo dokładnie. Pani doktor rozmawiała ze mną długo i wytłumaczyła mi na czym polega leczenie. Jej metoda leczenia pomogła mi bardzo szybko i skutecznie. Polecam

Świetny specjalista o wysokich kompetencjach Profesjonalne podejście do pacjenta oraz wysoka kultura osobista . Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone w sposób prosty i zrozumiały . Bardzo cieszę się ,że trafiłam do Pani doktor !

Świetny specjalista o wysokich kompetencjach
Profesjonalne podejście do pacjenta oraz wysoka kultura osobista .
Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone w sposób prosty i zrozumiały .
Bardzo cieszę się ,że trafiłam do Pani doktor !

Hmmmm…. cóż można powiedzieć. Oburzające? Skandaliczne? Kto zatrudnia takich jak ona? Pani "doktorka" nakrzyczała na mnie, że przy zmianie przez nią szkieł nie widziałam różnicy... no cóż, może źle je dobrała, ale na to sama nie wpadła... Potem chciałam coś dodać, ale była tak oburzona, tym, że śmiałam się odezwać, że aż fuknęła! Może oprócz studiów medycznych powinna skończyć kurs dobrego wychowania. TO na początek. Potem dajmy na to kurs "jak rozmawiać z pacjentami"... , albo "100 pomysłów na relacje z klientem". Gdy sama do siebie mówiła upajała się swym ...

Pani "doktorka" nakrzyczała na mnie, że przy zmianie przez nią szkieł nie widziałam różnicy... no cóż, może źle je dobrała, ale na to sama nie wpadła... Potem chciałam coś dodać, ale była tak oburzona, tym, że śmiałam się odezwać, że aż fuknęła! Może oprócz studiów medycznych powinna skończyć kurs dobrego wychowania. TO na początek. Potem dajmy na to kurs "jak rozmawiać z pacjentami"... , albo "100 pomysłów na relacje z klientem". Gdy sama do siebie mówiła upajała się swym głosem…, no już dawno nikt mnie tak obcesowo nie potraktował. Jest jedno określenie na sposób zachowania tej zarozumiałej pani, ale po przeczytaniu mojego komentarza chyba każdy będzie wiedział jak ono brzmi...

Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem do pacjenta . Pełen profesjonalizm .Olbrzymia wiedza. Polecam!

Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem do pacjenta .
Pełen profesjonalizm .Olbrzymia wiedza.
Polecam!

Trafiłem do pani dr pół roku temu po okulary, po badaniu pani dr podejrzała u mnie chorobę neurologiczna