lekarz Jan Baczyński

2,6
2,9
2,7
2,5

Bardzo dobry lekarz. Moim zdaniem jest on bardzo pomocny. Traktuje moja chorobe bardzo powaznie i doklada wszelkich staran , zeby mi pomoc. Duzo mi doradzil jezeli chodzi o kwestie medyczne i wsparl mnie na duchu , bo Pan Doktor jest bardzo sympatyczny. Stanowczo nie zgadzam sie ze wszystkimi zlymi opiniami na temat Pana doktora poniewaz sa one niesprawiedliwr. Ja zawsze jestem zadowolony z wizyty u Pana doktora Baczynskiego. Stara sie on rozwiazac kazdy problem i pomoc pacjentowi na wysokim poziomie i poswieca duzo czasu. Duzo mi doradzil na temat mojego problemu a jestem po trzech operacjach i wiem , ze moge na Pana doktora zawsze liczyc. Na dobra diagnoze i bardzo uprzejme podejscie

Lekarz u którego gorzej można poczuć się po wizycie, niż przed nią. Zero wyjaśnień, historie o wszystkim, tylko nie leczeniu. Obleśne komentarze zakrawające o jawne nadużycie stanowiska. Panią zdecydowanie nie polecam ubierać biustonosza zwierającego element koronki :,). Na pytania dotyczące diagnozy zero odpowiedzi, w zasadzie pacjent opuszcza gabinet nie wiedząc co mu jest. Polecam iść do kogokolwiek innego, zwłaszcza kobietom.

Bardzo dobry i pozytywnie nastawiony do pacjenta lekarz przez duże L.....Nigdy nie odmawia przyjęcia pomimo wielu pacjentów.Bada i przede wszystkim słucha.Rzeczowo odpowiada i stawia trafne diagnozy co jest NAJWAŻNIEJSZE dla chorego....dla pań w ciąży tych byłych,obecnych i przyszłych brak wiedzy to nie wina lekarza tylko pacjentki w tym przypadku.W ciąży szkodzą wszystkie leki oprócz koniecznych witamin a jeżeli już dojdzie do gorączki i związanej z nią choroby każdy lekarz musi wybrać mniejsze zło i zbić gorączkę, gdyż sama nie minie od patrzenia w oczy.Ciężarna ma też obowiązek poinformowania na jakie leki jest uczulona podobnie jak każdy pacjent....Można by wymienić jeszcze wiele superlatyw Pana doktora lecz najważniejsze jest by nadal był taki jaki jest i leczył tak jak leczy-WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I DOSKONALENIE SIĘ CZYNI GO MISTRZEM w swojej dziedzinie medycyny....Panie Doktorze DZIĘKUJĘ ZA WIELOLETNIE SKUTECZNE LECZENIE I POLECAM WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA.....Pacjentka_m.

Niekompetentny.Przychodzę po receptę,a on mi każe się rozbierać i badać chce.Moim zdaniem jest zboczony, ślini się na widok kobiet, które mają czym oddychać i na długie nogi też leci.Pieprzy bez sensu na swój temat, mnie interesuje porada lekarska a nie jakieś wywody.Jest niemiły i odnoszę wrażenie,że nie może się odzwyczaić od nawyku przyjmowania "prezentów".NIE POLECAM,ODRADZAM!!!!

Skoro taki niedobry lekarz jak tu czytam to zmiencie na tych co tam siedza calymi dniami i blagaja o 1 pacjenta....i jeszcze jedno : dlaczego pacjenci proszo Pana Baczynskiego o przyjecie bez bloczka i On nigdy nie odmawia....nooo przeciez mamy tylu ,,wspanialych",,specjalistow" w tym osrodku;)...dziwne zeby pacjent byl madrzejszy od lekarza a to ze tyle potrafi to lata doswiadczenia i PRACY a nie siedzenia na d....i czekanie na cud...ps.lewych zwolnien nie daje to fakt-trzeba byc chorym-BRAWO PANIE DOKTORZE!!!

kawał obślinionego starucha, głupi, uparty, niekompetentny. Wszystko sprowadza do ulubionego lekarstwa (chyba ma bonusy od handlowców), nie kieruje do specjalistów. olewa pacjenta. straszny lekarz.

Lekarz, którego recept nie chcą realizować apteki spoza Oświęcimia i każą wracać do lekarza, aby poprawił swoje bazgroły.

dobry specjalista, doświadczony, wie co robi

dobry specjalista, doświadczony, wie co robi

Dobry do wypisywania recept i zwolnień.

Dobry do wypisywania recept i zwolnień.

Lekarz który jest lekarzem pierwszego kontaktu a chce być jednocześnie radiologiem,chirurgiem,kardiologiem itd.Zamiast skupić sie na swoich obowiazkach i skierować pacjenta do odpowiedniego specjalisty to sam wykonuje usg,ekg i sam sobie je odczytuje a wiedzę ma w tym wzgledzie bardzo watpliwą.Lekarz bardzo nieuprzejmy,kłótliwy nie potrafi rozmawiać z pacjentem i żadne sugestie do niego nie docierają.Leczy w sposób przestarzały,ma 2-3 rodzaje ulubionych antybiotyków które kazdemu przepisuje bez względu na rodzaj choroby.Chyba zbiera punkty na Bahamy :)Straszliwie niesympatyczny człowiek,w dodatku wg niego "zawsze ma rację i jest nieomylny".