lek. dent. Jan Bernacki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

normalnie szok lekarz fenomenalny , wesoły,uprzejmy starszy pan wytłumaczył wszystko rozśmieszał itd wyrywałem nadłamaną ósemkę a nawet niewdzianiem kiedy wyszła koszt 100zl polecam bo warto !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zapomnę, jak w czasach dzieciństwa chodziłam do Pana Doktora i jak mówił mi, że mam smerfy z zębach i One mają takie ciężkie gumofilce i dlatego tak boli, :D albo że jak mnie będzie bolało to mam krzyczeć "aaaaa" . Jak zaczynałam to robić to Pan kończył resztę alfabetu... :) Polecam tego specjalistę strasznie!

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle no nie wierzyłam, że istenieje taki cudowny specjalista!

wyrywałam ósemkę, która nadal była w dziąśle. szykowałam się psychicznie na straszne tortury, a tymczasem Pan doktor stale mnie rozśmieszał. Nie wiem nawet w którym momencie ząb wyszedł a ja nawet nie zająknęłam. Pan doktor udawał zawiedzionego, bo "szukał przecież kandydatki na solistkę w chórze, a tu kolejna ani piśnie". Ja natomiast wyszłam zadowolona.

Wyrywałem zęba u Pana doktora i było na prawde super jeżeli można nazwać utrate zęba tym terminem ale bardzo dobra atmosfera pełen profesjonalizm i dokładny opis działań polecam