lek. med. Jan Bielicki

2,2
2,4
2,4
1,8

Sugeruję Panu dr Bielickiemu pilne szkolenie z kompetencji miękkich i obsługi pacjenta, ponieważ poziom kultury ,który dziś zaprezentował pozostawia wiele do życzenia. Kompetencji lekarskich nie oceniam ,gdyż nie pozwala zadawać pytań. Mam nadzieję, że ten komentarz wzbudzi chociaż jakaś refleksję u Pana Doktora

Zapłaciłam za wizytę 250 zł po dwóch minutach wyszłam z informacją że mam leżeć i robić okłady na kolano, które mi wyskoczyło i się zablokowało ( te informację wiem od fizjoterapeuty). Lekarz nawet nie spojrzał na kolano. Po czym wyprosił mnie z gabinetu tłumacząc że ma kolejnego pacjenta. Dopiero po czasie zorientowałam się że przyjął mnie około 15 minut przed planowanym czasem. Na zewnątrz oczywiście nie było żadnego pacjenta. Brak profesjonalizmu. Zdecyowanie nie polecam.

Pan doktor był bardzo miły i wzbudzał zaufanie.To tylko pozory!!! Po zrobionym usg kolan stwierdził, iż nie dzieje się nic niepokojącego i kazał robić zimne okłady. To nie dało żadnego rezultatu, ponieważ kolana nadal bardzo bolały. Trafiłam do innego ortopedy który stwierdził, że już dawno powinnam mieć zrobione inne badania by wykluczyć zerwanie więzadeł. Nie polecam tego lekarza straciłam czas i pieniądze!

Witam, byliśmy z mężem na USG barku u p. dr.Bielickiego w placówce Luxmed na Milionowej w Łodzi (wizyta prywatna, pełnopłatna). Mąż miał ciężki stan bólowy (nie mógł ruszać ręką, nie mógł spać, nawet nie poruszając się-bardzo go bolało-mocne tabletki przeciwbólowe kompletnie nie pomagały). Usg wykazało silne zmiany zwyrodnieniowe i zwapnienia. Pan dr. Bielicki stwierdził iż sprawa jest poważna jednakże mąż musi udać się na konsultacje lekarskie-gdyż teraz jest na usg. Za nami nie było żadnego pacjenta-chcieliśmy żeby Pan doktor zaordynował leczenie męża za dodatkową opłatą w ramach konsultacji (zdążył się ...

Witam,
byliśmy z mężem na USG barku u p. dr.Bielickiego w placówce Luxmed na Milionowej w Łodzi (wizyta prywatna, pełnopłatna). Mąż miał ciężki stan bólowy (nie mógł ruszać ręką, nie mógł spać, nawet nie poruszając się-bardzo go bolało-mocne tabletki przeciwbólowe kompletnie nie pomagały). Usg wykazało silne zmiany zwyrodnieniowe i zwapnienia. Pan dr. Bielicki stwierdził iż sprawa jest poważna jednakże mąż musi udać się na konsultacje lekarskie-gdyż teraz jest na usg. Za nami nie było żadnego pacjenta-chcieliśmy żeby Pan doktor zaordynował leczenie męża za dodatkową opłatą w ramach konsultacji (zdążył się lekarz przemieścić z gabinetu usg do konsultacyjnego)-ten powiedział żę nie ma takiej możliwości (nie podnosząc spuszczonej głowy). Kolejna możliwa wizyta-za tydzień. Reasumując nie polecam Bielickiego Jana oraz nie polecam placówki. Pomimo wizyt prywatnych-traktowanie jak w państwowej placówce. Kolejny lekarz ortopeda (nazwisko na "W")-również męża nie przyjął jak się dowiedział że Bielicki odmówił...widocznie to nic poważnego. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Młody miły człowiek z dużą wiedza i zrozumieniem potrzeb pacjenta.

Młody miły człowiek z dużą wiedza i zrozumieniem potrzeb pacjenta.