Wspaniały lekarz kompetentny, podchodzący z ogromną cierpliwością do pacjenta. Cierpiący jest dla doktora najważniejszy ma dla niego tyle empatii i pomaga mu z ogromnym zaangażowaniem. Byłam pacjentką pana doktora, który przeprowadził operację stawu biodrowego w 2007r. Jest do dnia dzisiejszego super. Polecam Pana Doktora - oby takich jak on było więcej.

Wyjątkowo kompetentny lekarz. Cierpliwy, szukający najlepszych rozwiązań pokonania problemu, starannie wykonał operację wszczepienia endoprotezy biodra. Żadnych powikłań po operacji, szybkie dochodzenie do zdrowia - to efekt dobrze wykonanej u mnie operacji. Bardzo etyczny w kontaktach z chorymi, szanujący ich godność, wrażliwy .Polecam ze względu na wyjątkową fachowość TEGO LEKARZA.

Wspaniały fachowiec, lekarz z powołania, bardzo sympatyczny oraz godny polecenia posiadający cierpliwość w wysłuchiwaniu dolegliwości pacjenta, bardzo dokładny potrafiący wszystko dokładnie i naukowo wyjaśnić

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin