dr hab. n. med. Jan Blacha

Wspaniały lekarz kompetentny, podchodzący z ogromną cierpliwością do pacjenta. Cierpiący jest dla doktora najważniejszy ma dla niego tyle empatii i pomaga mu z ogromnym zaangażowaniem. Byłam pacjentką pana doktora, który przeprowadził operację stawu biodrowego w 2007r. Jest do dnia dzisiejszego super. Polecam Pana Doktora - oby takich jak on było więcej.

Wspaniały fachowiec, lekarz z powołania, bardzo sympatyczny oraz godny polecenia posiadający cierpliwość w wysłuchiwaniu dolegliwości pacjenta, bardzo dokładny potrafiący wszystko dokładnie i naukowo wyjaśnić

Wyjątkowo kompetentny lekarz. Cierpliwy, szukający najlepszych rozwiązań pokonania problemu, starannie wykonał operację wszczepienia endoprotezy biodra. Żadnych powikłań po operacji, szybkie dochodzenie do zdrowia - to efekt dobrze wykonanej u mnie operacji. Bardzo etyczny w kontaktach z chorymi, szanujący ich godność, wrażliwy .Polecam ze względu na wyjątkową fachowość TEGO LEKARZA.