lekarz Jan Burger

Lekarz medycyny pracy

2,9

Byłem dzisiaj na wizycie. Przemiły Pan. Wszystko wyjaśnione. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim :)

Przesympatyczny doktor, śmiało polecam. Ciężko się dostać do Pana doktora.

Przesympatyczny doktor, śmiało polecam. Ciężko się dostać do Pana doktora.

byłe 2 razy u doktora - za pierwszym razemmiałem (nie)przyjemnośćnajpierw odsłuchać długą rozmowę prywatną doktora przez telefon zanim zajął się mną. za drugimrazembyła szybka wizyta. po 2 wizytach uważam, że doktor nawet puszkę pandory dopuściłby dopracy, byle ankieta była dobrze wypełniona. miałem wyniki badań specjalistycznych - przy pielęgniarce twierdził że za chwilę obejrzy... nawet nie spojrzał. sam też poza ankietą nie miał potrzeby zbadania mnie

Dla mnie pan doktor był bardzo uprzejmy, wyjaśnił moją jednostkę chorobową. Daje bezproblemowo skierowania do specjalistów. Niechętnie wystawia L4 twierdząc, że wszyscy na tym tracimy...

TO NIE JEST LEKARZ!! Zwraca się w chamski sposób do pacjenta. Nie interesują go nagłe przypadki i odmawia pomocy lekarskiej.

Doktor Burger nie spełnił moich oczekiwań nawet w najmniejszym stopniu. Miałam złe wyniki moczu a doktor leczył mnie na jakieś wirusowe zapalenie. Męczyłam się dwa tygodnie przyjmując apap i ascorutical.Do tego wszystkiego z "wielką łaską" wystawił mi zwolnienie lekarskie,gdzie naprawdę było ze mną źle. W ogóle nie prowadzi rozmowy z pacjentem,nic nie tłumaczy. Nie polecam! Malwina

NIGDY W ŻYCIU nie spotkałam takiego lekarza!! CHAMSKI, NIEUPRZEJMY, krzyczał na mnie!! a tylko dlatego, że grzecznie się spytałam czy mnie przyjmie... a on na mnie furknął i kazał mi czekać... w gabinecie był niemiły... źle się czułam... a on zaczął krzyczeć, że on też ma katar i kaszel i że on nie robi z tego tragedii!! PSYCHICZNY JAKIŚ!! NIE POLECAM!!!!!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu! nieuprzejmy, nieprofesjonalny, obraził mnie wyrażając swoja opinie na temat mojego wyglądu, nie potrafił się odpowiednio zachować, nie przebadał mnie dokładnie, nie powiedział co mi dolega. Pomimo silnych dolegliwości bólowych nie chciał wypisać zwolnienia twierdzą że na pewno nie jest tak źle jak mi się wydaje. Szczerze - NIE POLECAM!

Tragedia! Mialam przyjemnosc : ja, moj maz , moja siostra i nigdy wiecej! Zero zainteresowania! Jestes osobnikiem marnujacym czas Pana Doktora! Jestes Intruzem! Szkoda slow, nie polecam!

Leczę się już dłuższy czas u P. doktora. Z poprzednikami różnie bywało. Polecam.