lekarz Jan Choromański

Pulmonolog

Super, rewelacyjny, kompetentny na 200 % Doktor, z ogromnym poczuciem humoru, potrafi rozweselić każdego pacjenta. Osobiście byłam pod opieką Pana Doktora i jestem mega zadowolona, wręcz powiem więcej brakuje mi jego poczucia humoru, tęsknię bardzo za nim, za jego osobą. Człowiek, chodzący ideał. Mogłabym pisać i pisać w samych superlatywach. Panie Doktorze oby tak dalej. Szkoda, że na tej stronie najwyższą oceną jest 5, bo Pan Doktor zasługuje na 6+. Na oddział wracać bym nie chciała, ale na klachy do Pana Doktora jasne. Monika od Motoru

Na oddział wracać bym nie chciała, ale na klachy do Pana Doktora jasne.
Monika od Motoru

Pan Doktor, jest nie tylko dobrym lekarzem, ale również bardzo dobrym człowiekiem, który stara się zrozumieć każdego pacjenta i podchodzi do niego indywidulanie. Zdiagnozował u mnie chorobę płuc a zarazem zdiagnozował inne choroby i zrobił wszystko aby mi pomóc. Pan Doktor skierował mnie na dalsze leczenie ostrej niewydolności nerek. Bardzo dziękuje Panie Doktorze za wszystko.