1,3
1,1
1,2
1,3

Szkoda że nie można wystawić oceny zero. Cham i prostak, dodatkowo bez kompetencji. Nie uprzejmy, pracuje za karę a stawiane przez niego diagnozy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo mi przykro,że starsi ludzie z powodu braku innej możliwości muszą korzystać z jego usług.

Niestety ale nie polecam tego doktora. Po pierwsze przez to że jako lekarz nie powinnien w ogóle mówić że badania profilaktyczne są niepotrzebne... to że doktor się sam nie bada to mam to w kompletnym poważaniu, ale żeby traktował mnie jak jakiegoś niedorozwoja bo poprosiłam o badanie krwi to już przesada. Gburowaty, niemiły, brak chęci pomocy. Panie doktorze bardzo proszę jeżeli jest pan wypalony zawodowo to proszę ustąpić miejsca młodym, ambitnym lekarzom !

Nie dba o zdrowie pacjenta. Nie słucha, nie zważa na objawy choroby, sugeruje, że pacjent WALCZY o L4, bagatelizuje zgłaszane problemy. Jest niemiły, sugeruje, że pacjent powinien wszystko wiedzieć i o nic nie pytać.

NIGDY WIECEJ NAWET L4 NIEWYPISAŁ A OKAZAŁO SIE ZE MAM POWAZNE PROBLEMY Z KOLANEM TY KONIOWALE!!!!!!!!!

Nie polecam! Lekarz bagatelizuje bardzo poważne objawy pacjenta...

Nie polecam! Lekarz bagatelizuje bardzo poważne objawy pacjenta...

Nieodpowiedzialny bagatelizuje dolegliwości pacjenta nie potrafi podjąć konkretnej decyzji co do dalszego leczenia w celu postawienia jak najszybszej diagnozy.Zdecydowanie nie polecam

Bardzo niemiły,kontakt z pacjentem żaden.Zachowuje się jakby za karę siedział w pracy i nie otrzymywał za to wynagrodzenia.Mimo prośby o coś taniego i dobrego wypisał receptę na antybiotyk bardzo drogi.Nie polecam tego lekarza.Na pewno już więcej go nie odwiedzę.

Lekarz nie sprostał moim oczekiwaniom, potrakował mnie po macoszemu, nie wypisał L4, a dał antybiotyk

Do wypisania recepty na syrop - ok. Niestety przy poważniejszych chorobach radzę odwiedzić innego lekarza.