Bardzo fajny, rzeczowy lekarz-normalny czlowiek. Dba o swojego pacjenta, doradzi i jest osiagalny telefonicznie w kazdej chwili. Prowadzil moja ciaze i odbieral porod. Maz mogl uczestniczyc bez problemu w kazdej wizycie i przy porodzie :) Nawet nam szkoda bylo po rozwiazaniu w grudniu ze to juz koniec co miesiecznych konsultacji :) Zona w rejestracji rowniez bardzo mila osobka :) Krotko mowiac: Polecam ! W razie kolejnej ciazy rowniez wybralabym Pana Czerede. Pozdrawiam

polecam .kuzynka polecila mi Pana Doktora . prowadzil mi moje dwie ciaze jestem po dwoch cesarkach ktora jedna z nich przeprowadzil Pan Doktor. to lekarz z prawdziwego zdarzenia . zna się na wszystkim w każdej sytuacji pomoże.

Również polecam Dr.Czerede jest godny zaufania prowadzi mi juz druga ciązę i nie moge nic zlego na niego powiedziec.pacjentke wyslucha doradzi

Bardzo polecam doktora Czeredę bardzo konkretny lekarz wytłumaczy wszystkie interesujące zagadnienia bardzo miły chodzę do niego od kilku lat i teraz prowadzi moją ciąże i jestem zachwycona

Lekarz godny polecenia. Wysłucha, wytłumaczy, uprzejmy. Wizyty nie są 5 minutowe tylko trwają tyle ile tego sytuacja wymaga.

ten lekarz nie wzbudził we mnie większego zaufania byłam u niego pierwszy raz okazało się że jestem w ciąży zero wywiadu z pacjentką o przebyte ciąże poronienia porody stan zdrowia nawet doktor nie pofatygował się o zbadanie piersi dodam ze to była wizyta prywatna niewiem w takim razie jak to wygląda na NFZ

Z pełną świadomością polecam tego lekarza, jest zaufany, miły, kompetentny, nie lekceważy problemu zawsze wysłucha, pomoże, wesprze, polecam

Polecam tego lekarza. Pierwszy raz odwiedziłam ginekologa i mój wybór był jak najlepszy. Dr. Jan Czerada jest świetnym lekarzem

Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić Tego ginekologa. Jest kompetentny, chętnie odpowie na wszystkie pytania i zawsze ma czas dla pacjentek bez znaczenia czy jest to wizyta prywatna czy na kasę chorych! Poza tym jest uprzejmy i wzbudza zaufanie a to się liczy!