Jan Czosnowski

Bardzo polecam pana doktora :) ogromna wiedza i doświadczenie! Zwłaszcza w badaniu miejsc intymnych małych dziewczynek. Po 20 latach dalej leczę się psychiatrycznie z powodu tej traumy, także drogi rodzicu- jeśli nie masz na co wydawać pieniędzy tylko możesz je przeznaczyć na wiele lat terapii swojego dziecka to polecam.

Niezwykle rzetelny i serdeczny lekarz. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze dzieci są pod jego opieką. Świetny kontakt z dziećmi i cierpliwość i wyrozumiałość dla rodzicielskiej troski o swoje maluchy... Wspaniały człowiek.

Bardzo dobry lekarz najlepszy jakiego znam zawsze dobrze zdiagnozuje chorobę ma świetne podejście do dzieci życzliwy uprzejmy polecam gorąco

wspaniały cudowny kompetentny lekarz można go polecić z pełną świadomością;) ma świetny kontakt z dzieckiem, no i co najważniejsze zawsze dobrze zdiagnozuje pacjenta polecam

bardzo fajny lekarz. długo i dokładnie bada dziecko. nie przepisuje zbędnych, drogich lekarstw i stara się pomóc dziecku nie podając mu (jeżeli nie jest to konieczne) antybiotyku.

bardzo fajny lekarz.
długo i dokładnie bada dziecko.

Świetny lekarz,zawsze znajdzie czas aby doradzic rodzicom i nie tylko w godzinach pracy.

Zawsze trafnie zdiagnozuje, dobierze leki..mam do Niego zaufanie.

Zawsze trafnie zdiagnozuje, dobierze leki..mam do Niego zaufanie.

Ma bardzo ciepły i indywidualny stosunek do każdego dziecka. moja córeczka bardzo Go lubi a co najważniejsze nie boi się Go

Człowiek o dobrym sercu,serdeczny,miły.Ma dobry kontakt z dzieckiem i poświęca dużo czasu pacjentowi.Dobrze i dokładnie bada dziecko. Niestety w przychodni jest tylko 3 dni w tygodniu ok.4-5 godz. Jeśli jest dużo chorych zostaje po godzinach,ale to i tak mało,bo wiadomo,że dziecko nie wybiera kiedy ma chorować. Pozostają wtedy wizyty prywatne-niestety drogie.

Niestety w przychodni jest tylko 3 dni w tygodniu ok.4-5 godz.
Pozostają wtedy wizyty prywatne-niestety drogie.