lek. med. Jan Dąbal

Laryngolog, Otolaryngolog

Nie polecam miałem straszny ból głowy dostałem w sumie 3 antybiotyki bez potrzeby lekarz stwierdził że zatoki po czym okazało się że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i prawdziwą przyczyną

Po roku czasu męczenia się z zatokami Pan Doktor w końcu je wyleczył :) Świetny specjalista a w dodatku bardzo miły. Polecam

Byłam u pana doktora z moim małym dzieckiem. Pan doktor nie był miły [nie musi być], ignorował moje pytania, wcale mi nie pomógł. W konsekwencji córka wylądowała w szpitalu z zapaleniem zatok i sitowia. Było niebezpiecznie.

Leczył mnie z ostrej infekcji gardła i ucha.Konkretny lekarz,nie mówi za dużo :),ale wyjaśnia co jest grane,a i zapytać sie o wszystko można.Spokojny i uprzejmy.

Leczyłam się u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Chorowałam na zatoki od kilku lat i nic mi nie pomagało. Dopiero pan doktor wyleczył mnie z tej choroby. To świetny specjalista, a do tego bardzo miły. Polecam!

Po operacji migdałów w Krakowie wróciłam do domu.Nastąpiły komplikacje w postaci krwotoku z gardła. Dr Dąbal pomimo dyżuru na pogotowiu podjął się powtórnego zabiegu i uratował mi życie. To świetny fachowiec.

Lekarz absolutnie kompetentny, uprzejmy. Bylam u niego 2 razy z totalnie innymi chorobami i zarowno za pierwszym razem, jak i za drugim pomogl mi bardzo. Wyleczyl rozwniez zapalenie migdalkow, ktore utrzymywalo sie u mnie od blisko roku! Goraco polecam!

Według mnie to jeden z najlepszych lekarzy - otolaryngologów. Mam na myśli kompetencje i podejście do pacjenta. Polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz z powołania, polecam każdemu, jak dla mnie to najlepszy Laryngolog w Sandomierzu i okolicy. Gorąco polecam. Lekarz przyjmuje państwowo w przychodni "Medical" niedaleko szpitala oraz prywatnie w przychodni "Rokitek"

niedaleko szpitala oraz prywatnie w przychodni "Rokitek"