lekarz Jan Dabrowski

Endokrynolog

2,5
2,5

Lekarz na którego szkoda pieniędzy i czasu. Nie jest w stanie pomóc, wizyta to pomyłka, on patrzy na pacjenta jakby to on przyszedł na wizytę do mnie. Usg robi 10 sekund. Po czym nawet ostatnich wyników nie ma w karcie pacjenta. Próbuję wmówić że skierowanie do szpitala może wystawić tylko lekarz na NFZ, na biopsję skierowania też nie wystawia, bo można to wykonać u jego żony prywatnie.

Pan doktor w Kaliszu chyba nie przepada za swoją pracą szczególnie w soboty. Byłem dwa razy z problemami tarczycy. Za pierwszym razem doktor poświęcił mi 8 minut za co skasował 130 zł - za drugim razem jeszcze krócej i kolejne 130 zł. W trakcie badań zero słów i gdyby nie moja dociekliwość - wówczas dostałbym tylko receptę i zapewnienie że będę się czuł lepiej po 3 minutach. Ja nie rozumiem takiego podejścia. Płacąc człowiekowi ponad 100 zł za parę minut oczekuje chociaż jakiegoś zainteresowania. Wytłumaczenia na czym polega problem z ...

Ja nie rozumiem takiego podejścia. Płacąc człowiekowi ponad 100 zł za parę minut oczekuje chociaż jakiegoś zainteresowania. Wytłumaczenia na czym polega problem z niedoczynnością tarczycy i jakie są negatywne objawy - jak ma wyglądać leczenie.
Pan Dąbrowski natomiast wyciąga słuchawki i bada oddech i tętno przez 30 sekund - na pierwszej wizycie "przeskanował" tarczyce w wciągu 28 sekund po czym stwierdził że da mi eutyrox (bo co innego może dać) Brak zainteresowania o pacjencie, podejście czysto formalne. Szkoda czasu pewnie na wytłumaczenie problemu - a problem z tarczycą zawsze wiąże się z masą innych czynników o czym przekonałem się podczas wizyty u innego specjalisty ... i z forum osób cierpiących na podobne problemy.
Cóż ...czas = pieniądz = zysk = łatwe życie czyli jazda "porshe" z Łodzi do Kalisza.

jest bardzo uprzejmym człowiekiem i kompetentnym lekarzem, cieszącym się dobrą opinią w środowisku lekarskim - mnie polecił Go mój lekarz. przyjmuje również w kaliszu w poliklinice przy ulicy kordeckiego

przyjmuje również w kaliszu w poliklinice przy ulicy kordeckiego

Do Pana Doktora chodzę od 2007 roku, kiedy to okazało się, że w ciązy miałam kiepskie wyniki i dostałam skierowanie od Pani Doktor ginekolog. To niedoczynność tarczycy. Przepisał mi jod, a po dłuższej kontroli (badania tsh i usg tarczycy) euthyrox. Jak wspomniałam mu o mojej osteopenii, a mam dopiero 32 lata - zlecił dodatkowe badania. Ogólnie jestem zadowolona, choć w sumie to nie dolega mi nic poważniejszego, by coś więcej o nim powiedzieć. Miły i uprzejmy....by przekazać mi wyniki pierwszych badań (jak byłam w ciąży) mimo że nie miał dyżuru w przychodni zszedł do mnie po obchodzie podczas swojego dyżuru w szpitalu...