dr n. med. Jan Domitrz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Dla mnie dr Domitrz był ostatnią deską ratunku, został mi polecony przez mojego lekarza. Koszt wizyty jest adekwatny do opieki jaką doktor oferuje - kompleksowa. Nie "słodzi", realnie przedstawia możliowści oraz metody leczenia. Wiedział, że przyjechaliśmy z daleka więc starał się zmniejszyć ilość potrzebnych wizyt do minimum, szedł nam na rękę czasami przyjmując nas poza kolejnością. Umożliwia wystawienie faktury za usługę z terminem płatności 7 dni - dla mnie było to wtedy bardzo istotne i pomocne. Pierwsze in vitro - uwieńczone sukcesem! - bardzo polecam tego lekarza

Rewelacyjny lekarz ! Otwarty, dający pacjentce wsparcie, bardzo kulturalny, dobry specjalista. U nas niepowodzenie * 3 (sprawy genetyczne), wspólnie z dr próbujemy inaczej. Przy problemach można na niego liczyć i w szpitalu i pod telefonem. Jak się rozkleiłam, przytulił, pocieszył. Ogromne wsparcie psychiczne.

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

Super! Rewelacja! Godny polecenia! Dzięki niemu mamy dziś syneczka:-)

Super! Rewelacja! Godny polecenia! Dzięki niemu mamy dziś syneczka:-)

dzięki panu dr mam swoją córeczkę - teraz ma 2,5 roku. Prowadził całą moją ciążę, interweniował gdy lezałam w szpitalu i lekarze źle się ze mną obchodzili. pierwsza wizyte udr mialam w maju a we wrześniu już byłam w ciąży. Teraz też do niego chodzę.

Byłam u tego lekarza tylko raz. Moje odczucia po wizycie były dośc negatywne.Mam lekki hirsutyzm, poza tym dokuczał mi ostry ból jajnika ,z dużym niepokojem szłam na wizytę.Cieszyłam się ,że udało mi się dostac do ginekologa - endokrynologa ,liczyłam ,że skieruje mnie na badania hormonalne i byc może dobierze tabletki,które pozwolą zmniejszy owłosienie. Niestety wizyta trwała nie całe 10 min ,w trakcie której wydałam 200zł.Pan doktor wykonał jedynie ba danie USG i ocenił ,że wszystko jest dobrze... i jak to ujął "taka pani uroda"..."będę panią leczył dobrym słowem".W rozmowie dało ...

Niestety wizyta trwała nie całe 10 min ,w trakcie której wydałam 200zł.Pan doktor wykonał jedynie ba danie USG i ocenił ,że wszystko jest dobrze... i jak to ujął "taka pani uroda"..."będę panią leczył dobrym słowem".W rozmowie dało się odczuc ,że pan doktor bardzo się śpieszy.Zapłaciłam i wyszłam. Teraz korzystam w usług "starego" lekarza .

Witam! Jedyny lekarz, który podaje rękę kobietom schodzącym z tego strasznego krzesła... Ogólnie jestem zadowolona, tylko czasami mam wrażenie, że jest zmęczony. Ma dużo pracy i obowiązków. Panie doktorze proszę więcej odpoczywac...

Najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznać - leczę się na bezpłodność już 6 lat i dopiero teraz jestem pewna, że trafiłam na kompetentnego specjalistę. Ponadto Dr jest niespotykanie ciepłą, cierpliwą i uprzejmą sobą. Z całym przekonaniem POLECAM !!! I dodam, że nie meszkam w Białymstoku - kiedy trzeba jadę do Niego 200km.

I dodam, że nie meszkam w Białymstoku - kiedy trzeba jadę do Niego 200km.

Leczyłam się na bezpłodność, podszedł fachowo. Jestem wdzięczna, za okazaną pomoc, serdecznie polecam. Przy okazji badań diagnostycznych dowiedziałam się o bardzo poważnej chorobie. Dzięki Niemu mam szansę na lepsze życie, bo wiem o tym z wyprzedzeniem. Wiem, że nie urodzę dziecka, ale wszystkim mającym problemy z zajściem w ciążę bardzo serdecznie polecam.

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny, kompetentny człowiek.

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny, kompetentny człowiek.