lekarz Jan Dziaczkowski

Chirurg ogólny, Proktolog

bardzo kompetentny, empatyczny, delikatny, potrafi w trudnych sytuacjach stworzyć atmosferę komfortu, mądry i miły człowiek

Szybko gladko i przyjemnie, moze nie w 100% ale w przenosni na pewno. Facet wie co robi i podchodzi do tego profesjonalnie, osobiscie musialem troche informacji wycignac od niego, niz jezeli sam mi powiedzial, ale ogolnie sadze, ze jako profesjonalista w swojej dziedzinie jest, jak najbardziej kompetentny. Jesli chodzi o aspekt podejscia do pacjenta jako do zywego organizmu, ktory odbiera co sie do niego mowi, to moglby podniesc nieco poziom dyplomacji, ale jak stwierdzilem wie co robi, wiec mozna mu zaufac.

najlepszy lekarz jakiego znam, kiedyś :( ukochany wujek, czasem nie miły ale 100 % fachowiec kiedyś miałem u niego operację i widziałem jak wspaniale traktuje swoich pacjentów nie innych . doskonały lekarz

jestem po operacji żylaków, 100% polecam dr. Dziaczkowskiego do konsultacji i do operacji. w szpitalu rozmawiałam z innymi pacjentkami Pana Doktora - wszystkie opinie bardzo dobre.

Rewelacyjny facet!!! może faktycznie czasem "gruboskórny" i troszeczkę nerwowy (ale nigdy do pacjenta!! czasem tylko do rodziny) ale przecież chodzi o to żeby był skuteczny!! NO I JEST!!! bardzo przejęty stanem swoich pacjentów. widać, że jego priorytetem jest ich zdrowie! prawdziwy lekarz z prawdziwego zdarzenia jakich dziś niestety brakuje!!! Beata M.-C.

Beata M.-C.

UPRZEJMOŚĆ JESZCZE KOMUNISTYCZNA,MERYTORYCZNIE KOMPETENTNY.

UPRZEJMOŚĆ JESZCZE KOMUNISTYCZNA,MERYTORYCZNIE KOMPETENTNY.

Bardzo mi Pan Doktor pomógł. Pełny profesjonalizm i wiele empatiii. DZIĘKUJĘ

Bardzo mi Pan Doktor pomógł. Pełny profesjonalizm i wiele empatiii. DZIĘKUJĘ

Jest świetnym specjalistą w dziedzinie prokologii. Dzięki niemu nareszcie mogę normalnie żyć. Bez bólu. K.

K.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, bardzo pomógł mojej żonie w ciąży.Liczy się dla niego zdrowie pacjenta, a nie szybki zarobek, zdecydowanie polecam jako lekarza i człowieka.

Uratował życie mojego Ojca przeprowadzając skomplikowaną operację jelita grubego. Mój Ojciec ma 87 lat.Ogólnie stan jego jest dobry,żyje i jest w domu.Pan dr wspaniały i oddany swoim podopiecznym. Wdzięczne Rodzeństwo-Jurek,Krzysiek,Ela,Zosia Pawłowscy