dr n. med. Jan Dzikowski

1,8
2,5
2,5
2,2

Byłem z dzieckiem na pierwszej wizycie u okulisty. Czas trwania 5 min. Badanie i dobranie okularów. W zasadzie szkoda że nie powiedziałem panu doktorowi co zrobię z tą receptą na okulary. Zapisałem córkę do innego lekarza. Byłem na wizycie w Lux -Med na Wołowskiej.

Byłem na wizycie w Lux -Med na Wołowskiej.

Bardzo dobry specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Konkretny, rzeczowy i bardzo dokładny. Lekarz z powołania. Serdecznie polecam!

Dr Dzikowski już chyba tylko chce dobić do emerytury. Olewa pacjenta zupełnie. Moją wadę, zdiagnozowaną wcześniej u innego okulisty po dokładnym badaniu na -0,5 i -0,75, zaokrąglił do -1 w obu oczach! Również nie wykrył stwierdzonego astygmatyzmu. Wizyta trwała może ze 3 minuty. Zdecydowanie odradzam wizytę i tego pana!

Czytając wszystkie negatywne opinie, byłam przerażona przed wizytą u tego lekarza. Co się okazało - zostałam mile rozczarowana. Doktor jest bardzo ciepłym uprzejmym człowiekiem. Poświęcił mi dużo uwagi, na podstawie wywiadu szybko zdiagnozował mój problem, w trakcie wizyty przeprowadził wszystkie niezbędne badania. Kompetentny specjalista.

Do dra Jana Dzikowskiego trafiłem z poważnymi powikłaniami po zapaleniu spojówek. Pomógł mi. Lekarze, do których wcześniej się zwracałem w zasadzie tylko wspierali rozwój choroby. Faktem natomiast jest, że doktor niewiele mówi o samym procesie chorobowym i zastosowanym leczeniu. Nawet indagowany odpowiada lakonicznie. Ale widać taka jego uroda. Liczy się jednak przede wszystkim efekt. Polecam!

Ten lekarz to jakaś porażka. Szkoda kasy na wizyty u niego.

Ten lekarz to jakaś porażka. Szkoda kasy na wizyty u niego.

Wszystkiego trzeba się dopytywać, odpowiada "z łaski", zdawkowo, tak samo jak zadaje pytania (adres! (nie wiadomo czy zamieszkania czy zameldowania) zawód (wyuczony czy wykonywany) . Wiedział, że to moja pierwsza wizyta u okulisty(mam 26 lat), jednak zupełnie nic nie tłumaczył. Trudno tu opisywać wszystkie minusy tej wizyty, jednak opiszę ten: - przed badaniem którego nazwy nie znam wlał mi coś do oczu(szczypało). Po czym nie umiałam nic przeczytać, tak niedokładnie widziałam - musiałam się dopytać co się dzieje i dlaczego nie widzę. Zapytał potem, czy przyjechałam na wizytę samochodem - ...

- przed badaniem którego nazwy nie znam wlał mi coś do oczu(szczypało). Po czym nie umiałam nic przeczytać, tak niedokładnie widziałam - musiałam się dopytać co się dzieje i dlaczego nie widzę. Zapytał potem, czy przyjechałam na wizytę samochodem - po odpowiedzi przeczącej nie wytłumaczył mi tego co miało nastąpić. A mianowicie - był to bardzo słoneczny dzień a on wlał mi do oczu coś co rozszerzyło źrenice - widok słońca był bardzo dla mnie bolesny, na jasne części ulicy po prostu nie dało się patrzeć. A co gdybym chciała po wizycie pojechać gdzieś samochodem/rowerem/skuterem/motocyklem?!
- na koniec na moje pytanie co mam zrobic skoro dzieje mi sie cos co bardzo przeszkadza a wg niego nie mam pogorszenia wzroku powiedział wzruszając ramionami - MOŻE TO PROBLEM NEUROLOGICZNY! JAK SIĘ POGROSZY NIECH PANI WRÓCI! tak, jasne, że wrócę

Pan z podejściem rodem z prl-owskiej przychodni. Nie słucha zupełnie co mówi do niego pacjent, wykrzykuje "widać", "nie widać". Mimo, że w nowej przychodni, warunki są kiepskie, jakiś dziwny monitor. Co najważniejsze: Na lewe oko widzę słabiej niż na prawe i mogę to sprawdzić w każdej chwili, a Pan dr. napisał mi, ze w jednym i w drugim oku bez korekcji mam ostrość taką samą.

wizyta trwała 3min, lekarz nie odpowiedział na pytania, zero profesjonalizmu, szkoda, że wizyta była taka droga

Zero kontaktu z pacjentem, po wizycie wiem tyle co przed czyli nic.

Zero kontaktu z pacjentem, po wizycie wiem tyle co przed czyli nic.