dr n. med. Jan Eugeniusz Malinowski

2,4
2,9

Nigdy wcześniej nie spotkałam sie z tak nie szanujacym człowieka lekarzem. Nie polecam nikomu. Pan doktor jest osobą dosdną i wulgarnie wyraźającą swoje opinie. Proszę przemyśleć czy chcą Państwo płacić za usługę medyczną osobie, którą interesują tylko Państwa pieniądze.

Jezeli wchodzac do (paskudnego) gabinetu mowie "przyszlam po tabletki", doktorek bez slowa wykonuje badanie, po czym inkasujac kwote mowi ze "on nie wypisuje tabletek" i kaze prowadzic kalendarzyk, to jest to zwyczajny OSZUST!!. Do tego bezczelnie inforumje, ze nie ma wydac, i chowa cala stowe... poplakalam sie z wscieklosci, powinnam byla zrobic awanture i nic nie placic. Zaluje i przestrzegam!

Nie polecam, w gabinecie nie jest higienicznie, pan doktor przechwalał się przez pół godziny swoimi osiągnięciami i osiągnięciami swoich dzieci, moim problemem zajmował się jakieś 3 min, wypowiadał swoje opinie na temat aborcji i tabletek antykoncepcyjnych, co moim zdaniem jest wyjątkowo niestosowne, na pewno nie pojawię się już w gabinecie tego pana, za wizytę także sporo sobie zażyczył

zapłaciłam 80 zł ,poniważ leczę się tylko prywatnie ,wiem ,że to nie jest dużo za wizyte .Mnie dr pomógł i to bardzo ,nie interesuje mnie czy jest miły czy nie tylko jaka ma wiedzę i co to dla mnie znaczy dlatego ,że jestem chora,to prawda dr deklaruje się jako wróg antykoncepcji ale jeśli chcę tabl ide do innego lekarza jak mam duży problem to rozwiązania szukam rozwiązania u dr Malinowskiego.Polecam tego lekarza

Byłam u tego "lekarza" kilka lat temu, jak widać nadal praktykuje. Długie tyrady na temat prac które napisał i wykładów które prowadził. W gabinecie brudno i niechlujnie. Lekarz okropnie zarozumiały!!! Jedyne co mi zalecił to prowadzić kalendarzyk dni płodnych. Byłam tam kilka razy (3) bo za każdym razem coś zatrzymywał niby przypadkiem - wyniki badań, wykresy dni płodnych które sama zrobiłam itp. Zero poprawnej diagnozy i rozwiązania mojego problemu. Wykres dni płodnych u niego został :) , a ja zmieniłam lekarza, który mi pomógł i nie miał problemów z diagnozą.

po latach leczenia trafiłąm do gab dr Malinowskiego.Po raz pierwszy lekarz poświęcił aż tyle czasu ,wytłumaczył mi na czym polega moja dolegliwość i co medycyna w tej kwestii może uczynić ,to co trwało latami zniknęło po kilku wizytach.Jestem mu wdzięczna, bardzo wdzięczna.

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań, nie chciał wysłuchać z jakim problemem przyszłam. Wygłosił półtoragodzinny wykład, który nie miał ze mną ani z moim problemem nic wspólnego (dodam, że w skład tego wykładu wchodził opis miejsc, gdzie to on nie wykłada i ile to prac nie napisał - mówił też o produkcji chleba :|) Z tego tylko dowiedziałam się, że powinnam prowadzić tzw. kalendarzyk, żeby ustalić kiedy mam jajeczkowanie, a przyszłam do niego z zupełnie innym problemem. W gabinecie nie było zadziwiająco czysto, a wręcz niechlujnie. Zapłaciłam 80 złotych za wizytę, z której nic nie wynikło, gdyż "lekarz" nie odpowiedział nawet na moje pytania i moje wątpliwości.

Nikomu go nie polecam.Tylko wyłudza kasę , nie stawia prawidlowej diagnozy, dla mnie to była strata czasu i strata duzej kasy.Efekt zerowy!!!!