Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.

Moim zdaniem dr. Jan Faryna należy do tych lekarzy którzy są godni polecenia każdej kobiecie. Mimo mojego stresu, wizyta przebiegła w profesjonalny a zarazem zrozumiały dla mnie sposób, wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie moje pytania tak bym nie wyszła z jakimikolwiek wątpliwościami. Uprzejmy, dyskretny i dokładny, skupił się bardzo indywidualnie na mojej osobie - moim przypadku, nie uogólniał, nie spieszył się - pełny profesjonalizm Poleciła mi go znajoma i nie zawiodłam się! Jolanta K. z Warszawy

Poleciła mi go znajoma i nie zawiodłam się!

Jolanta K. z Warszawy

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem tak jak Jego rodzice. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia Barbara Kamińska Bardzo przepraszam za błędną opinię, którą poprzednio wystawiłam było to poprostu moje roztargnienie. Błąd swój już naprawiłam. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora Barbara Kamińska

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem tak jak Jego rodzice.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Barbara Kamińska

Błąd swój już naprawiłam.

Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

Barbara Kamińska

Polecono mi go jako wybitnego specjalistę - nie zawiodłem się. Zostałem przyjęty w możliwie najszybszym terminie, a zakres usługi medycznej był nawet - bez oczekiwania zwiększenia honorarium - szerszy od umówionego. Jego zainteresowanie losami pacjenta - nie tylko przypadku - zdecydowanie przekracza wymagany standard. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi i polecam zainteresowanym.

Wspaniały lekarz oraz człowiek, świetny fachowiec. Wykazał sie tak wyjatkowym podejściem do pacjenta z jakim nie spotkałam się nigdy w życiu.

wspaniały lekarz i człowiek,kompetentny ludzki i miły nie obojętny na los drugiego człowieka,godny polecenia.Z życzeniami zdrowia szczurek

wspaniały lekarz i człowiek,kompetentny ludzki i miły nie

Lekarz godny polecenia, kulturalny wczuwa sie w stuacje pacjentów potencjalnie onkologicznych

lekarz na bardzo wysokim poziomie,życzliwy polecam każdemu

lekarz na bardzo wysokim poziomie,życzliwy polecam każdemu

Dobry lekarz, specjalista jeszcze lepszy. Polecam wszystkim

Dobry lekarz, specjalista jeszcze lepszy. Polecam wszystkim

Godny polecenia , budzi zaufania i potrafi doradzić i dobrze mówi po polsku.

Godny polecenia , budzi zaufania i potrafi doradzić i dobrze mówi po polsku.

Wciąż poszukujesz "Cytolog Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D