Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie, czego niestety nie mogę powiedzieć o uprzejmości pana dr. Nie jest niegrzeczny, ale zdystansowany, oschły i obojętny (co może nieco odstraszać). Diagnozę przedstawił jasno i klarownie, aczkolwiek dopiero po uporczywym dopytywaniu się. Nie jest to konkurs na "mistera uprzejmości", więc z czystym sumieniem mogę polecić fachowca (przez duże "F") w swojej dziedzinie.

Pan doktor jest 'moim' ginekologiem od dziesięciu lat, prowadził moja ciążę i pewnie jeszcze niejedną poprowadzi. sympatyczny, kompetentny, z ogromnym poczuciem humoru... u NIEGO wizyta ginekologiczna to nie strach i obawa tylko 'przyjemność'... gorąco polecam...

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora

Wspaniały lekarz, spokojny ,rzetelny. Poprowadził moje dwie ciąże. Wiedziałam co się dzieje z moim dzieckiem, ponieważ w gabinecie lekarza jest odpowiedni sprzęt (usg). Mój mąż także mógł zobaczyć jak rozwija się ciąża(każda z osobna ). :) Na każde pytanie uzyskiwałam odpowiedź. Polecam Pana Doktora wszystkim kobietom.

Dr Jan Faska to najlepszy lekarz ginekolog na jakiego trafiłam (a byłam pacjentką już nie jednego ani nie dwóch)!Polecam i będę go polecać znajomym. Jest rzetelny, kompetentny i godny zaufania!Prawdziwyy lekarz z powołania :) Oby w każdej specjalizacji udało się znaleźć takiego lekarza. ~ Anna

~ Anna

Bardzo kompetentny lekarz - jest ciągle na bieżąco, zna wszystkie nowinki.. Do tego wyważony, co jest bardzo ważne w przypadku ginekologa, ani się zbytnio nie spouchwala, ani nie tworzy przesadnego dystansu. W czasie wizyty czuję się naprawdę komfortowo, przytłumione światło, radio w tle pozwala mówić o naprawdę wstydliwych sprawach. W trakcie badania dr Faska informuje jakiego przyrządu użyje, a po badaniu pomaga zejść z fotela. Niby nic takiego, ale same wiecie, że nie w każdym gabinecie to standard.. Mój syn ma już 6 lat, a nie zdażyło mi się pójść do innego lekarza. I nie zdarzy :)

Niesamowity Lekarz, niesamowity człowiek. Tyle uwagi mojemu problemowi (związanemu z pęcherzem) nie poświęcił nikt w ciągu kilkunastu lat, od kiedy choruję. Uwaga ta przełożyła się na błyskawiczne podjęcie leczenia i efekt, na jaki nawet nie miałam nadziei. Dziękuję za przywrócenie mi radości życia, i polecam zarówno ze względu na kompetencje dr Faski, jak i na jego zwyczajną-niezwyczajną ludzką dobroć.

Z cała pewnością polecam,dzięki temu lekarzowi w 2004/2005r problem mojej choroby nowotworowej (właściwe wczesne rozpoznanie )żyję i mam się dobrze,pozdrawiam serdecznie

Bardzo rzetelny, dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt co jest kolejnym plusem