prof. zw. dr hab. Jan Fiedorowicz

Dermatolog

Do lekarza poszłam że świądem skóry głowy. Drapałam sie okropnie. Lekarz niestety uznał ze to łupież i zalecił szampon medyczny. Nie rozróżnił łupieżu od gnid. Miałam wszy! Sama do tego doszłam dzięki Google, łupież jest nieregularny i nie trzyma się włosa... Niestety wydałam 150 zł na wizytę plus na szampon, a nosiłam pasożyta na głowie.... Dramat.

Uważam ze jest bardzo dobrym dermatologiem . Miałam ogromny problem ze skórą na twarzy , okropne wypryski ,odwiedziłam wielu dermatologów trwało to dosłownie latami. Poleciła mi znajoma wizytę u dr Fiedorowicza i właśnie on ,jeden z wielu dermatologów mi pomógł. Dzisiaj chodzę po ulicach w dzień ,gdzie kiedyś robiłam to tylko wieczorami . Dziękuję panie doktorze .Uważam że jest pan bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem .

Lekarz godny polecenia,szybko i sprawnie mnie wyleczył.

Lekarz godny polecenia,szybko i sprawnie mnie wyleczył.

Potraktował mnie obcesowo. Wyzwał od smarkuli tylko dlatego,że autobus spóżnił się 20 min. Doktora w Poradni już nie było, mimo,że w/g godzin przyjęć powinien być. Potraktował mnie fatalnie wydając recepty z łaską. Zapewne w gabinecie prywatnym zająłby się mną inaczej.

Zapewne w gabinecie prywatnym zająłby się mną inaczej.

Polecam wszystkim wizytę u Pana doktora.Byłam u niego po raz pierwszy,trafnie zdiagnozował moje problemy zwiazane z alergią i uczuleniem. Lekarstwa i doskonałe rady przyniosły po tylu miesiącach leczenia wspaniałe rezultaty.Odwiedziłam kilka gabinetów dermatologicznych stosowałam różne maści a efektów prawie żadnych z wyjątkiem finansowych.Dzięki pomocy Pana doktora skora wygląda wspaniale,a uczulenie zniknęło.Serdeczne dzięki doktorze.

Lekarz o wysokiej kulturzen osobistej.Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wysłuchuje pacjenta. Pommaga w chobie stawiając prawidłową diagnozę . POLECAM

POLECAM

Lekarz przez duże 'L'. Zaangażowany. O szerokiej wiedzy. Na bieżąco śledzi literaturę. Słuch przekazywanych przez pacjenta informacji.

Wyjątkowo uprzejmy lekarz, kompetentny. Poświęcił mi sporo czasu, bo prawie godzinę. Podjął odpowiednie kroki w leczeniu choroby, na które czekałem będąc wcześniej u wielu specjalistów. Nie naraził mnie na zbędne koszta. Gorąco polecam

Poszłam do Pana doktora z problemem nadmiernego wypadania włosów. Nie dość, że Pan doktor stwierdził, że mam bardzo ładny naturalny kolor więc nie musze farbowac wlosow, ktore wtedy byly pofarbowane i nie bylo widac odrostow. kolor wlosow, co nalezy podkreslic, zupelnie nie pasuje do mojej karnacji, co powinno sie doswiadczonemu dermatologowi wydac podejrzane zanim wydal ocene na temat mojego 'naturalnego' koloru. Na wszelkie moje sugestie rzekomych przyczyn odpowiadal wymijajaco bez zwiazku z jakimkolwiek medycznym wytlumaczeniem ewentualnego wplywu roznych czynnikow na problem wypadania wlosow. Polecil mi produkt, ktory zaprezentowal od razu na miejscu przynoszac go z zaplecza. Wcale nie podejrzewam zeby firma ta zafundowala doktorowi wyjazd na wakacje. Ponad to zalecil mi rowniez naswietlanie, w czym podobno jest specjalista, a juz przynajmniej od wyludzania pieniedzy. Na pytanie po co mi to naswietlanie odpowiedzial ze : ogolnie polepsza kondycje wlosow, zapobiega lojotokowi. Trzeba podkreslic, ze wczesniej Pan doktor wykluczyl choroby skorne wiec po co to naswietlanie? Ogolnie szczerze i gorąco odradzam !!!

Znakomity lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu a przy tym jest bardzo uprzejmy. Wzbudza zaufanie. Bardzo mi pomógł a tej pomocy szukałam wcześniej u wielu lekarzy. Jeszcze raz bardzo polecam.