dr n. med. Jan Gietkadr n. med. Jan Gietka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jan Gietka

Reumatolog, Hepatolog

konsultuje w zakresie reumatologii i hepatologii; absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych II Wydziału Lekarskiego WUM, uczestnik licznych staży i szkoleń zagranicznych m.in. w King’s College Hospital w Londynie, autor publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, wykładowca na kursach dla lekarzy rodzinnych i konferencjach naukowych. Starszy asystent na dwóch oddziałach warszawskich szpitali; członek Europejskiego Towarzystwa Badań nad Wątrobą (EASL – European Association for the Study of the Liver), członek i stypendysta Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

Byłam kilka lat temu. Znowu wrócę. Kompetentny Lekarz. Można zadawać bez strachu pytania. Nie zbywa.Nie przerywa.Słucha i odpowiada. Niby to normalne, ale nie u każdego medyka.. Potrafi podnieść na duchu. Wspaniały Człowiek i tyle..

Byłam kilka lat temu.
Znowu wrócę.
Kompetentny Lekarz.
Można zadawać bez strachu pytania.
Nie zbywa.Nie przerywa.Słucha i odpowiada.
Niby to normalne, ale nie u każdego medyka..
Potrafi podnieść na duchu.
Wspaniały Człowiek i tyle..

Dr Jan Gietka jest wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Moja mama leczy się u niego 15 lat.Zawsze pomocny,życzliwy,ludzki.Jego diagnoza od razu była trafiona.Wcześniej mama była u wielu specjalistów i nikt nie wiedział co jej jest.Świetny specjalista w swoich dziedzinach,a nawet z innych potrafi coś doradzić.Od razu ma się wrażenie,że lekarz z powołania.

Bardzo dobry fachowiec,rzeczowo wyjaśnia leczenie choroby,konkretny ,miły polecam pana doktora ,który potrafi zająć się jak należy pacjentem.

Wspaniale zajął się Mamą; brak słów na empatyczne i fachowe podejście; gdyby wszyscy lekarze byli tacy..... to szybko wszyscy bylibyśmy zdrowi....

Wspaniały fachowiec. Uprzejmy,troskliwy i bardzo mily, rzeczowy lekarz któremu można zaufać.Konkretnie i wyczerpująco odpowiada na pytania.Taki lekarz to skarb.Jak najbardziej polecam.

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach. Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy. Jak najbardziej polecam

Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.
Jak najbardziej polecam

Wspaniały lekarz i bardzo dobry fachowiec.Odpowie na każde pytanie. Polecam wszystkim reumatykom.Takich lekarzy jak on trzeba szukać z zapałkami.