dr n. med. Jan Gietkadr n. med. Jan Gietka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jan Gietka

Reumatolog, Hepatolog

konsultuje w zakresie reumatologii i hepatologii; absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych II Wydziału Lekarskiego WUM, uczestnik licznych staży i szkoleń zagranicznych m.in. w King’s College Hospital w Londynie, autor publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, wykładowca na kursach dla lekarzy rodzinnych i konferencjach naukowych. Starszy asystent na dwóch oddziałach warszawskich szpitali; członek Europejskiego Towarzystwa Badań nad Wątrobą ...

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach. Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy. Jak najbardziej polecam

Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.
Jak najbardziej polecam

Wspaniały lekarz i bardzo dobry fachowiec.Odpowie na każde pytanie. Polecam wszystkim reumatykom.Takich lekarzy jak on trzeba szukać z zapałkami.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46