Prof.Godziński to ANIOŁ o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o Nim nie zapomnimy,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia, Siły i oczywiście dalszych sukcesów.Dziękujemy za to,że właśnie na Pana trafiliśmy w szpitalu....do końca życia wdzięczni T....

Prof.Godziński to człowiek o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o nim nie zapomnę ,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia i Siły i oczywiście dalszych sukcesów.T.

W szpitalu leczył moją 10-letnią córkę, leżała na Odziale Chirurgii Dziecięcej miesiąc. Wcześniej w przeciągu 4 m-cy trzy razy leżała w innym szpitalu, gdzie nie potrafili postawić diagnozy. Na Traugutta nie pożałowali pieniędzy na badania. Pan Jan przeprowadził operację i dzisiaj jest zdrowa, będzie mogła być w przyszłości matką. Cała rodzina jest mu wdzięczna. Jest b.konkretny, może czasami za bardzo. Posiada b.dużą wiedzę i jest utalentowanym chirurgiem. Wszystko to wykorzystuje dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Chciałaby w swoim życiu spotykać więcej takich lekarzy.

Wspaniały lekarz, ratuje życie dokonując tego, co inni uznają za niemożliwe. Doskonały kontakt z pacjentami i rodzicami.

CUDOWNY LEKARZ I CZŁOWIEK TAKICH LEKARZY JAK PAN D.JAN GODZŃSKI SIĘ RZADKO SPOTYKA .URATOWAŁ ŻYCIE I ZDROWIE KILKA LAT TEMU MOJEMU SYNOWI , A W INNYM SZPITALU WE WROCŁAWIU TYLKO CHODZIŁ JEDEN PAN DOKTOR I MÓWIŁ ŻE TAK MA BYĆ NI EWIEM ZA CO SKOŃCZYŁ STUDIA ...POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ PANA JAN

Miałem przyjemność spotkać Pana Jana bedąc dzieckiem.... byłem cieżko chory... po kilku skąplikowanych, długich i jakże ważnych operacji dla Mojego zdrowia... dzięki uporowi p.Jana udało Nam sie wspólnie pokonach chorobę. Byłem, Jestem, bede wdzięczny do końca życia wdzięczny mu za to co zrobił dla Mnie. a dziś jestem 19nasto letnim młodym człowiekiem - studentem Politechniki Wrocławskiej - i ciesze sie że żyje.

doktor Godziński na wizycie prywatnej wziął od nas 200zł a wizyta trwała 5 minut!!Prawie nie spojrzał na naszego synka.Dotknął guzka na głowie naszego niemowlęcia i skierował na usg.Tyle!!!Zero komentarza czy wyjaśnienia.Nagania kolejnych zmartwionych rodziców do koleżki po fachu z usg a tamten z powrotem do niego.Niezły interes robią w przychodni na żelaznej

Wspaniały chirurg jego ręce czynią cuda. Żaden lekarz w Polsce nie chciał operować mojego syna on zoperował uratował mu życie. Ma swoje wady (czasmi byłam na niego wściekła)i zalety jak każdy ale jeśli chodzi o życie dziecka liczy się doświadczenie i cud a on to potrafi. Gdybym miała przekazać życie dziecka w jego ręce nawet bym się nie zastanawiała.

Bardzo konkretnie, z dużym sercem bez ogródek, Gorąco polecam chociaż nasza sytuacja do wesołych nie należy

Świetny specjalista, życzliwy i ludzki

Świetny specjalista, życzliwy i ludzki