dr hab. n. med. Jan Godziński

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Wyjątkowy człowiek, wspaniały lekarz. Niezwykłe podejście do dziecka. Profesjonalista, fachowiec. Zawdzięczamy Profesorowi spokój i radość. Nie ma słów, którymi można wyrazić wdzięczność dla Profesora. Pełne zaufanie do wiedzy i doświadczenia. Dziękujemy.

Pan Profesor jak Godziński to Człowiek Niezwykły. Uratował życie naszego Syna. Z niezwykłą intuicją postawił diagnozę, podjął ryzyko leczenia i wykonał arcytrudną operację. Jesteśmy dozgonnie Wdzięczni. A wszystko to z niebywałą kulturą, spokojem, konkretnie i z szacunkiem dla chorych Dzieci i nas - rozpaczających rodziców. Dziękujemy Panie profesorze.

Pan Profesor jak Godziński to Człowiek Niezwykły.
Dziękujemy Panie profesorze.

Prof.Godziński to ANIOŁ o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o Nim nie zapomnimy,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia, Siły i oczywiście dalszych sukcesów.Dziękujemy za to,że właśnie na Pana trafiliśmy w szpitalu....do końca życia wdzięczni T....

Prof.Godziński to człowiek o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o nim nie zapomnę ,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia i Siły i oczywiście dalszych sukcesów.T.

Wspaniały lekarz, ratuje życie dokonując tego, co inni uznają za niemożliwe. Doskonały kontakt z pacjentami i rodzicami.

doktor Godziński na wizycie prywatnej wziął od nas 200zł a wizyta trwała 5 minut!!Prawie nie spojrzał na naszego synka.Dotknął guzka na głowie naszego niemowlęcia i skierował na usg.Tyle!!!Zero komentarza czy wyjaśnienia.Nagania kolejnych zmartwionych rodziców do koleżki po fachu z usg a tamten z powrotem do niego.Niezły interes robią w przychodni na żelaznej

CUDOWNY LEKARZ I CZŁOWIEK TAKICH LEKARZY JAK PAN D.JAN GODZŃSKI SIĘ RZADKO SPOTYKA .URATOWAŁ ŻYCIE I ZDROWIE KILKA LAT TEMU MOJEMU SYNOWI , A W INNYM SZPITALU WE WROCŁAWIU TYLKO CHODZIŁ JEDEN PAN DOKTOR I MÓWIŁ ŻE TAK MA BYĆ NI EWIEM ZA CO SKOŃCZYŁ STUDIA ...POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ PANA JAN

W szpitalu leczył moją 10-letnią córkę, leżała na Odziale Chirurgii Dziecięcej miesiąc. Wcześniej w przeciągu 4 m-cy trzy razy leżała w innym szpitalu, gdzie nie potrafili postawić diagnozy. Na Traugutta nie pożałowali pieniędzy na badania. Pan Jan przeprowadził operację i dzisiaj jest zdrowa, będzie mogła być w przyszłości matką. Cała rodzina jest mu wdzięczna. Jest b.konkretny, może czasami za bardzo. Posiada b.dużą wiedzę i jest utalentowanym chirurgiem. Wszystko to wykorzystuje dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Chciałaby w swoim życiu spotykać więcej takich lekarzy.

Bardzo konkretnie, z dużym sercem bez ogródek, Gorąco polecam chociaż nasza sytuacja do wesołych nie należy

Świetny specjalista, życzliwy i ludzki

Świetny specjalista, życzliwy i ludzki