lekarz Jan Golach

2,4
2,4
2,1

Doktor sprawia wrażenie, jakby przyjmował pacjentki za karę i chciał jak najszybciej pójść do domu. Jest nieuprzejmy i niekompetentny (źle mi pobrał próbki na cytologię).

tego lekarza nikomu bym nie polecila. Nie chcial wykonac podstawowego badania twierdzac ze to kosztuje. A potem mowia, ze Polki choruja bo sie nie badaja. Lekarz do bani, nieuprzejmy, lekcewazy packenta.

tego lekarza nikomu bym nie polecila.
Nie chcial wykonac podstawowego badania twierdzac ze to kosztuje.
A potem mowia, ze Polki choruja bo sie nie badaja.
Lekarz do bani, nieuprzejmy, lekcewazy packenta.

Leczę się u Pana Doktora od lat dzięki jego doświadczeniu uniknęłam operacji na która kierowało mnie dwóch lekarzy. A te wypisywane negatywne opinie wypisują prawdopodobnie młode kobiety które uważają że lekarz jest od spełniania wszystkich ich kaprysów.Jest to długoletni ordynator operował moją siostrę chorą na raka.żyje do tej pory mimo że minęło już 10-lat.dziękuję Doktorze.A na rozwydrzone smarkule których w domu nie nauczono szacunku do nikogo proszę nie zwracać uwagi

po wizycie wyszłam roztrzęsiona. nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem kompetencji. zostałam nazwana nieodpowiedzialną, głupią, niepoważną i tak dalej, i tak dalej. nie po to płacę składki, żeby ktoś mnie wyzwał podczas wizyty. nie dostałam recepty na pigułki,bo miałam okres i nie mógł mnie zbadać (dzięki bogu! widzę inne komentarze i naprawdę się cieszę, że mnie to nie spotkało). o ile mogę to zrozumieć, to nie mogę zrozumieć jego 'rady' by po roku brania zrobić 2 miesięczną przerwę (!), na moją odpowiedź że to rozreguluje mi organizm zaczął coś mruczeć pod nosem, potem wrzeszczeć, że badania krwi pewnie do niczego, na co odpowiedziałam, że robię co kwartał i są w normie. i znów, że po co tak często, ze głupota... :) wychodzi na to, że dostałam pouczenie, że dbanie o organizm to mój błąd, powinnam sobie rozwalić cykl całkowicie i robić badania 3x rzadziej, bo po co się badać. oczywiście sam rzeczony doktor uważa się za guru medycyny. nie wiem w jakiej dziedzinie ginekologii jest kompetentny, ale chętnie się dowiem, bo to wręcz nie do uwierzenia. efekt wizyty: zszargane nerwy, 3 godziny straconego czasu (dojazd, kolejka, wizyta), bonus w postaci wykładu o tym, że antykoncepcja hormonalna sprawi, że będę bezpłodna i na pewno mam nadżerkę i wszelkie świństwa.

bardzo nieuprzejmy , wychwalał sie swoimi osiagnięciami nadrabiając wiedzę , przyjmował w małej wiosce wiec uważał się za Boga , byłam w 26 tyg ciąży nawet nie spojrzał w kartę ciąży , nie dawał dojśc do głosu nie słuchał , nie odpowiadł na pytania , jakby w gabinecie liczył się tylko on, nie polecam , wyszłam z gabinetu stwierdzając ,że nie musiał doprowadzać mnie d o takiego stanu zadenerwowania szczególnie w moim staanie co on jako lekarz powinien wiedziec najlepiej ,że stres jest niewskazany , ogólnoie leniwy ( nie chciał zrobić mi badzania usg pomimo tego ,ze do tego czasu miałam robione tylko jedno -to już 26 tydz) , egocentryczny , pacjentka ma cicho siedzieć a na koniec pocałowac doktora w rączke na dowód wdzieczności

Kompetentny z dużym doświadczeniem .Byłam u kilku lekarzy którzy mi nie pomogli. Po dwóch wizytach i zapisanych lekach zostałam wyleczona.

Bardzo nieuprzejmy,nie słucha pacjenta, czułam się upokorzona po każdej wizycie.

Wizyty zawsze traumatyczne - mimo, że wiele razy dawałam mu szansę;) Niekompetentny, nieuprzejmy, ordynarny, starszy pan. Nie polecam nikomu!