Do mojego syna przyjezdżając również okazał się arogancki.

Do mojego syna przyjezdżając również okazał się arogancki.

Kompletny brak profesjonalizmu i podeszły wiek jak na lekarza. Nie etyczny, arogancki. Taki ktoś nie powinien nigdy być lekarzem.

Dr Jan Guszkiewicz, który jeździ grudziądzką karetką pogotowia, jest bardzo niegrzecznym człowiekiem, który nie powinien mieć do czynienia z chorymi. Był on ostatnio u mojego dziadka i bardzo źle go potraktował, był bardzo bezczelny i tym samym doprowadził rodzinę obecną przy wizycie do łez. 85 - letniego bardzo chorego człowieka uznał za symulanta i bardzo niegrzecznie go potraktował. Z tego co się dowiedziałam, jest to normalne zachowanie u tego lekarza i nie rozumiem, dlaczego jest on bezkarny i cały czas jeździ do pacjentów, obrażając ich. W ten sposób nie pomaga, tylko szkodzi!!!!!!!!!