Z całą pewnością mogę polecić Dr. Haberke jako wyjątkowego specjalistę w swojej dziedzinie. Jego profesjonalizm, wiedza medyczna i empatyczne podejście do pacjenta sprawiają, że wizyty u niego są zawsze owocne i komfortowe. Dr. Haberka wykazuje się nie tylko głębokim zrozumieniem problemów zdrowotnych, ale także umiejętnością słuchania i wspierania pacjentów w trudnych chwilach. Jego diagnozy są precyzyjne, a zalecane leczenie skuteczne. Co więcej, Dr. Haberka zawsze poświęca czas na szczegółowe wyjaśnienie każdego aspektu leczenia, co daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jego pozytywne nastawienie i profesjonalizm są rzadkością w dzisiejszym świecie medycyny. Gorąco polecam Dr. Haberke każdemu, kto szuka kompetentnego i troskliwego lekarza.

Lekarz nie przyjął chłopaka na badanie kierowców, bo przyszedł bez maseczki. Miał zaświadczenie, że jest zwolniony a poza tym pandemii już dawno nie ma. Doktor nieuprzejmy i wyrzucił go z gabinetu. Skandal!!!

Pan zwodzi pacjenta.. Każe dzwonić, później nie odbiera.. Następnie umawia się i na miejscu odwołuje spotkanie.. Nie polecsm

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

Od wielu lat leczymy się u Pana Doktora.Ma ogromne doświadczenie, cierpliwie tłumaczy w czym jest problem.Kompetentny i sympatyczny.Polecam

Badania okresowe; lekarz b. miły i kompetentny. Polecam.

Badania okresowe; lekarz b. miły i kompetentny. Polecam.

Przypadkowo trafiłem do tego lekarza. Jest miły a przede wszystkim fachowy. Wszystko wyjaśnia.Polecam pana Doktora .

Byłam na wizycie u Pana Doktora 2 razy i za każdym razem kompetentnie i życzliwie, polecam.

Kompetentny i sympatyczny. polecam.

Kompetentny i sympatyczny. polecam.

Lekarz z powołania! Jest uprzejmy, kompetentny, budzi zaufanie, poświęca swoim pacjentom odpowiedni dużo czasu.