lekarz Jan Hołówka

Onkolog, Ginekolog

Profesjonalny lekarz,uprzejmy,bardzo pomogl mojej mamie,przeprowadzil wszystkie niezbędne badania,dodal otuchy, skutecznosc w leczeniu. Dziękuję.

chodze do tego lekaza co ras na ruzne badania jest mily dobry szczery na prawde polecam wam porozmawia o wszystkim poradzi zbada do kladnie dlamnie ten lekasz jest super :)

Polecam wszystkim Paniom tego lekarza, doktor Hołówka to bardzo dobry specjalista, jedyny jakiego znam, który pracuje z pasji i chęci pomocy ludziom a nie dla kasy, polecam

Nie polecam,słyszałam pochwały więc się wybrałam...i żałuję,jest uprzejmy, ale to nie wystarczy.

Bardzo dobry lekarz badam się u niego od wielu lat robi mi wszystkie niezbędne badania. przebywałam kilka lat za granica i tam urodziłam dziecko. Byłam tam na wizytach kontrolnych i nikt nie powiedział mi że szyjka macicy wymaga operacji plastycznej po ostatnim porodzie. Tylko p. dr Hołówka poinformował mnie o zagrożeniu i konsekwencjach.

Tacy powinni być wszyscy lekarze. Lekarz zwłaszcza takiej specjalności powinien dawać nadzieję a nie jak inni odbierać ją choremu i rodzinie

lekarz oddany pacjentowi szkoda że takich już prawie nie ma wiele mu zawdzięczam -polecam -dziękuję za siebie i mamę.