Najlepszy stomatolog do jakiego chodziłem. Leczę zęby u pana doktora już kilku lat. Pan Jan Jarosz jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu i człowiekiem o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do każdego. Nie naciąga, tłumaczy wszystko dokładnie, leczy bezboleśnie. Nie ściąga z pacjenta pieniędzy kosztem zębów. W ciągu pół roku zrobił mi porządek w ustach po poprzedniemu "lekarzowi", a raczej partaczowi, który zniszczył mi celowo zęby żebym tylko chodził się do niego leczyć. Pan Jarosz może i nie należy do najtańszych stomatologów, ale jego usługi są warte każdej ceny. Posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, stosuje najlepsze materiały. Jego plomby mam od dobrych kilku lat i nic się z nimi nie dzieje. Dzięki panu doktorowi mam zdrowe zęby i chodzę tylko raz do roku na kontrolę. Życzę każdemu takiego lekarza, bo ten lekarz to prawdziwy skarb.

Bardzo dobry stomatolog, z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Można liczyć na jakiś żart, który rozluźni atmosferę i sprawi, że zapomni się o strachu. Wszystko dokładnie wytłumaczy co się dzieje, doradzi, do tego posiada silną rękę, która szybko wyrywa ósemki. Z każdej wizyty wychodzi się z piękniejszym uśmiechem. Gorąco polecam tego stomatologa.

Świetny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo miły i ma indywidualnie podejście do pacjentów. Dużo rozmawia i tłumaczy zawiłości medyczne w bardzo prosty sposób. Samo leczenie jest BEZBOLESNE, na czym wszystkim pacjentom najbardziej zależy.Profesjonalnie i kompletnie wyposażony gabinet. Wysoka jakość usług. Polecam ten gabinet stomatologiczny

Dentysta godny polecenia-najlepszy do jakiego chodziłam. Polecam w 100%.Po wizytach zawsze wychodzę uśmiechnięta a moje zęby sa dzieki niemu w idealnym stanie.Sto procent satysfakcji z usług i przyjemność w spędzaniu czasu w gabinecie dentystycznym .Ci którzy boją się dentysty powinni zacząć leczenie u pana Jana.Pozdrawiam :))

Gdybym miała komuś polecić dobrego stomatologa,to byłby to z pewnością dr Jan Jarosz.Jestem jego pacjentka od wielu lat i dzięki niemu nie muszę zakrywać ust uśmiechając się.uważam doktora za doskonałego fachowca,który prosto i rzeczowo wytłumaczy w czym jest problem i jak go rozwiązać.Komfort pacjenta to dla niego PRIORYTET!!!Jest cierpliwy i bardzo delikatny,a jego poczucie humoru,sprawia,że fotel dentystyczny nie jest jakimś traumatycznym przeżyciem. Mam do doktora pełne zaufanie.Dziękuję za uśmiech Panie Doktorze!!!!!!

Dentysta - artysta pasuje do Pana Doktora jak znalazł. Świetny fachowiec robiący cuda :) a do tego prze miły człowiek z wielgachnym serduchem. Warty polecenia – uwierzcie mi, szkoda czasu i pieniędzy na kogokolwiek innego. Jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam na krześle dentystycznym:). Nie dość ze mama teraz śliczne ząbki to jeszcze strasznie dużą wiedzę na ich temat. Dziękuję Doktorze :):):)

Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dokładny, świetny fachowiec. Poświęca dla pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Zawsze miły, niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Chodzimy do niego całą rodzinką. Super Doktorek :) Polecam!!!

Polecam!!!

Uczęszczam do tego stomatologa od 20 lat i muszę przyznać, że za każdym razem wychodziłem zadowolony. Dentysta za wszelką cenę stara się ratować zęby, a leczenie kanałowe, czy ekstrakcja to ostateczność. W ekstremalnych przypadkach przyjmuje również w weekendy. Jego podejście do pacjenta jest bardzo otwarte i na pewno nie odczuwa się dyskomfortu podczas wizyty. Lekarz nie należy jednak do najtańszych, ale warto wydać trochę więcej i wiedzieć, że wypełnienia potrzymają dużo dłużej. Ciekawe czy pan Doktor również tutaj zagląda. Jeśli tak, to myślę sobie, że będąc pacjentem, na którym nauczył ...

Ciekawe czy pan Doktor również tutaj zagląda. Jeśli tak, to myślę sobie, że będąc pacjentem, na którym nauczył się swojego fachu, powinien zaproponować mi jakieś zniżki :-)

To prawdziwy artysta. Robione przez niego zęby wyglądają naturalnie, niejednokrotnie lepiej niż pierwotne. Delikatny, dokładny, nie usunie zęba bez potrzeby. Wypełnienia trwałe, bardzo dobrej jakości. Ma świetne podejście do dzieci i dorosłych. Warto zainwestować jeżeli chcemy mieć zęby zrobione fachowo i trwale. Stomatolog światowej klasy!

Bardzo dobry stomatolog, profesjonalne podejście do pacjenta, swoboda w tłumaczeniu choroby oraz przebiegu leczenia, kompleksowe porady z dużą dozą dobrego humoru. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Cieszyn"?

Cieszyn

Ewa Kujawa