dr n. med. Jan Jezuita

Bardzo słaby lekarz, serdecznie odradzam. To już starszy pan, który chyba powinnien wybrać się na emeryturę!

Serdeczni odradzam uslug tego "specjalisty". Prowadzil moja ciaze do 24 tygodnia i nie widzial, mimo badan USG, ze dziecko ma powazna wade. Zupelnie przypadkiem dowiedzialam sie o tym, gdy postanowilam zrobic dodatkowe badanie D4 USG. Podczas wizyt, byl mily, ale caly czas jakby nieobecny, roztargniony. Juz nie mowiac o tym, ze o skierowanie na dodatkowe badanie musialam sie sama upomniec. Nikomu nie polecam pana odynatora, jak lekarza prowadzacego ciaze. Wydaje mi sie, ze za bardzo kieruje nim rutyna.

Trafiłam do pana doktora przypadkowo, w 16 tyg ciąży z ostrym bólem brzucha.Potrzebne było usg i określenie problemu.Moja lekarz prowadząca nie miała dla mnie czasu, kazała mi udać się do jakiegoś szpitala,bo ona ma pacjentki w poważniejszym stanie.Pan doktor wysłuchał mnie, choć głos mi się łamał a łzy same cisnęły do oczu.Okazało się, że z Maleństwem wszystko w porządku i nic mu nie zagraża. Potem wyjaśnił mi co i jak mam robić, naprawdę mi pomógł. Bardzo ciepły i kompetentny lekarz. Gdy wróciliśmy do domu okazało się że prowadził on ciążę mojej teściowej gdy oczekiwała narodzin mojego męża :) Jaki ten świat mały :)