dr n. med. Jan Józefczuk

2,9

Najlepszy lekarz ze wspaniałym podejściem do dzieci. Pan doktor jest baaardzo mądrym i miłym człowiekiem. A czasami zły humor owszem może mieć jak każdy..... bardzo go polecam.

moi zdaniem jest to dr pelen szacunku wyleczyl mi dwoje dzieci a co do opini czy ma byc bardzouprzejmy moim zdaniem na pierwszym miejscu to dobre leczenie a dopiero uprzejmosc

"Nie mam miejsca nie mam czasu prosze czekac" tak pitraktowal moja 7 miesieczna corke w szpitalu. Nie polecam!!!

nigdy wiecej do niego nie pojde i zdecydowanie nie polecam go

nigdy wiecej do niego nie pojde i zdecydowanie nie polecam go

Brak słów. Zastanawia mnie tylko to jak taki człowiek zasiada takie stanowisko.. Strzeżcie się przed nim!

Strzeżcie się przed nim!

moja córka leżała na oddziale dziecięcym i była konsultowana przez pana doktora.. Szkoda gadać o tym lekarzu.. jak on podchodzi do pacjentów? Albo jak traktuje rodziców... :( Nie polecam

Nie polecam

Wpaniały pediatra jakich mało. Leczył mnie kiedy byłem dzieckiem, a teraz pomógł mojej małej córeczce - w 100% polecam.

bardzo dobry lekarz specjalista pomugl moim dwum curkom

bardzo dobry lekarz specjalista pomugl moim dwum curkom

Pan doktor wyprowadził naszą córkę z poważnej choroby; dotąd jestesmy pod jego opieką. Polecam!

Po wizycie na Oddziale Dziecięcym byłam zdumiona jak ten lekarz mógł zostac ordynatorem..brak taktu,kulturą nie grzeszył ,a diagnoza podważona w Krakowie w Instytucie Pediatri Prokocim.