3,3
2,9

Bardzo dobrze wszystko wytłumaczy, a nawet zapytał czy jeszcze coś wyjaśnić. Mam pełne zaufanie. Byłem z córką kilka razy. Pamięta pacejnta. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że poza profesjonalizmem cały czas czuje się, że jest to osoba, która troszczy się o moje dziecko. Bardzo polecam.

Z doktorem Kaczmarczykiem mam do czynienia odkąd urodził się mój syn, a dziś ma już 13 lat. Wtedy pracował jeszcze w szpitalu pediatrycznym i z pewnością był jednym z jego filarów. Syn wielokrotnie wymagał leczenia i zawsze prowadził go dr Kaczmarczyk. Uważam, że miałam wielkie szczęście, że mogłam do niego trafić. Doskonały specjalista i wspaniały człowiek. Posiada nieocenioną wiedzę i doświadczenie, pomógł mojemu dziecku już nie jeden raz. Z powodzeniem mogę Go polecić i wiem, że to jeden z lepszych specjalistów w Polsce. I nie zgadzam się z opiniami, że nie jest dobrym lekarzem ponieważ jest mało kontaktowy, czy niedość miły. To, że nie jest zbyt wylewny, czy też to, że nazywa rzeczy po imieniu, nie świadczy o Jego wartości zawodowej. To raczej kwestia charakteru, a nie kompetencji medycznych. Jeśli ktoś potrzebuje lekarza chirurga dla swojego dziecka - zdecydowanie polecam, jeżeli zaś potrzebuje atmosfery i pogawędki - właściwsze będą serwisy randkowe;-) Mariola M.

Jestem ojcem czteroletniego chłopca - pierwszy raz byłam u tego lekarza, mogę wyrazić się o nim tylko w superlatywach, profesjonalne podejście do dziecka (mimo, że nie było chętne do badania - zrażone wizytą raptem dzień wcześniej o innej Pani chirurg w Centrum Pediatrycznym BB, która ma podobno rewelacyjne podejście do dziecka, jakoś tego nie zauważyłem i tylko dzięki mojemu opanowaniu nie powiedziałem co myślę o takim postępowaniu). Pan Kaczmarczyk wyjaśnił mi szczegółowo jak postępować w leczeniu, wyjaśnił mi w prosty sposób oblicze problemu i co ewentualnie będziemy dalej robić w zależności od sytuacji, a dziecko mimo wcześniejszego uprzedzenia uspokoiło się w gabinecie Pana doktora pod wpływem jego podejścia, a nadto samo badanie było wykonane w sposób niezwykle delikatny i nie zrażający dziecka. TO JEST SPECJALISTA KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ KAŻDEMU, COKOLWIEK INNI WCZEŚNIEJ MÓWILI. POZDRAWIAM PANA I ŻYCZĘ WIELU SUKCESÓW.

hmm pierwszy kontakt i jestem bardzo zniesmaczona gburowatością tego Pana. Poczułam się winna, że źle zajmuję się dzieckiem i że mam jak to powiedział wyrzucić wszystkie chińskie ubranka do kosza, ponieważ tylko blokują ruchy dziecka. Zero uprzejmośći. Rzucił mi dzieckiem na ramię, żeby zaprezentować jak mam go prawidłowo nosić. Nie podważam jedo kompetencji, ponieważ to pierwsza wizyta, zobaczymy co powie na następnej. Zastosuję się do jego zaleceń, ale sądzę że potwierdzę jeszcze diagnozę u innego specjalisty. Masakra jeśli chodzi o maniery i ogólne podejścia do człowieka. Nawet nie zdąrzyłam o nic zapytać, zresztą pewnie gdybym to zrobiła to pewnie wdeptałby mnie wzrokiem w ziemię.

Trzecia wizyta - bardzo dobry kontakt z pacjentem - dziećmi oraz z rodzicem. Spokojnie i dokładnie wytłumaczył problemy z wadami postawy i zalecił odpowiednie ćwiczenia oraz profilaktykę. Po poprzednich wizytach u dzieci widoczne poprawy. Polecam.

Lekarz może z pozoru nie wyglądał zbyt sympatycznie, ale okazał się miłym, uprzejmym człowiekiem ze swoimi zasadami. Bardzo kompetentny, u naszego dziecka zdiagnozował naczyniaka (to nie do końca jego dziedzina), ale doradził co mamy zrobić, jakie podjąć dalsze kroki, polecił świetnych specjalistów, zajmujących się tego typu schorzeniami. Wywarł na nas pozytywne wrażenia. Polecam

Miałam dużego pecha że na pierwsze badanie bioderek u mojej córki trafiłam na niego. Jest nieuprzejmy, krzyczał po mnie na pierwszej wizycie że powinnam być u niego z córką na następny dzień po porodzie, a co ja jestem duch święty i wszystko wiem. Okazało się że córcia ma wrodzone zwichniecie stawu biodrowego. Przez 6 tygodni chodziła w rozpórca poleconej przez tego pana i po każdej wizycie a była co tydzień mówił że jest dobrze że wszystko się trzyma,a za to po 6 tygodniach że niestety nie ma poprawy. Tylko nam narobił nadziei, a mogliśmy odrazu jechać do szpitala, DO KTÓREGO TRAFILIŚMY I TAK NA WYCIĄG. Ale tam to już innna bajka lekarze mili nie krzyczą i można o wszystko zapytać i szczegółowo wytłumaczą wprost przeciwnie do dr.Kaczmarczyka który tylko umie krzyczeć i na pytania odburknąc coś pod nosem.

Dobry lekarz potrafi wytlumaczyc i wysluchac pacjeta lecz mam wrazenie ze nie jest do konca uprzejmy. W prywatnej udaje milego.

Lekarz podczas pierwszej wizyty nie odezwał się prawie słowem,niczego nie wytłumaczył,rzucił książeczkę i do widzenia

bardzo nieuprzejmy bufon, nie pozwolił mi wjechać do gabinetu z wózkiem, rozmawiał ze mną jak z debilem mówiąc półsłówkami wzbudzając we mnie winę jakim jestem nieodpowiedzialnym rodzicem. Trafiliśmy do niego bo nasza pani doktor była na urlopie,a on zalecił córce na 2 m-ce rozpórkę, poprzedni lekarz po 2 tyg zmieniał rozstaw rozpórki i długość szelek- bo dziecko rośnie.Nie polecam! w Centrum Pediatrycznym na Cyniarskiej jest przynajmniej 2 lekarzy o tej samej specjalizacji kompetentnych i DUZO bardziej uprzejmych niż ten konował.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bielsko-Biała"?

dr
Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy
Szpital Pediatryczny
Bielsko-Biała
Skoczów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24

dr