lekarz Jan Kaczmarek

Pulmonolog, Pediatra

Jedyny lekarz, który pozwolił mi na nowo uwierzyć w bezinteresowaność i profesjonalizm osób zajmujących się leczeniem. W porówaniu do obecnych quasi-specjalistów jest daleko w przodzie, nie znam żadnego lekarza mającego tak obszerną wiedzę wynikającą z praktyki - pozostała część pediatrów zazwyczaj sosuje antybiotyk nawet na katar - tutaj, tego nie ma. Dokładny wywiad, super słuch i koncentracja przy badaniu płuc, oskrzeli, etc. Myślę, że nie jeden lekarz czuje dyskomfort, gdy słyszy odemnie, iż lekarz Kaczmarek uważa inaczej - wówczas zazwyczaj zgadzają się z opinią i rekomenadcją doktora Kaczmarka. Podsumowująć: Jedyny ...

Podsumowująć: Jedyny lekarz, któremu ufam i wiem,że nie zawiodę się na nim nigdy.

Jest to najcudowniejszy człowiek,jakiego w zyciu poznałam a dopiero potem lekarz.Sama będąc dzieckiem byłam przez niego leczona i dzięki temu lekarzowi żyję i jestem zdrowa.Dlatego bez zastanowienia po urodzeniu mojego maluszka w chwili kiedy zaczął chorować od razu się do niego udałam i jestem ogromnie zadowolona.Zawsze,powtarzam zawsze dokładnie i profesjonalnie podchodzi do dziecka,badania i metod leczenia. Zawsze wybiera najbardziej optymalne metody,które są zawsze trafne i skuteczne. nie zgadzam się z opiniami, że jest starej daty i nie jest na bieżąco z nowinkami medycznymi.Totalna bzdura, świetnie się w tym orientuje i ...

Zawsze wybiera najbardziej optymalne metody,które są zawsze trafne i skuteczne.
nie zgadzam się z opiniami, że jest starej daty i nie jest na bieżąco z nowinkami medycznymi.Totalna bzdura, świetnie się w tym orientuje i doskonale łączy starsze metody leczenia z nowościami.Poza tym Pan Doktor doskonale wie co robi i jaka metoda leczenia jest odpowiednia do konkretnego dziecka i jednostki chorobowej.
Darzę Go ogromnym szacunkiem i zaufaniem i życzę co najmniej 200 lat w zdrowiu i spokoju, aby mógł pomagać nam i naszym pociechom.

Byłam z córką na wizycie, doktor ma miłe podejście do dziecka, niestety ma już swoje lata i źle słyszy, więc wywiad chorobowy trwał długo, musiałam kilkakrotnie powtarzać objawy choroby. Doktor stwierdził przewlekłe zapalenie oskrzeli i zalecił tylko leki rozszerzające oskrzela. Kuracja trwała 10 dni i nie dała żadnych efektów. Nie poszłabym ponownie ani poleciłabym go znajomym.

Nie ma lepszego lekarza i wszystkim go polecam! W placówce do której moje dziecko należy nie ma dobrego lekarza wiec musze chodzic i płacić prywatnie, co zrobic? Warto warto warto! Ostatnio prosiłam pana doktora o antybiotyk -dziecko z gorączką 40 stopniową, kaszel, katar, ręce opadały, prosiłam- lekarz odmówił stanowczo, posłuchałam i w ciagu 3 dni dziecko było już zdrowe, poza katarem. Niesamowite! I tak skończyło sie faszerowanie antybiotykami mojego dziecka, dzieki którym odpornośc spadła do ZERA!!! teraz za każdym razem jak jest cos niepokojącego nie żaluje tych 60 zł i ide do dr Kaczmarka, zawsze pomoże,wytłumaczy ,postawi trafna diagnoze! Jak ktos napisał zeby żył 100 lat :) dużo zdrowia panie doktorze, bo takich lekarzy już nie ma jak Pan!!!

Nie zgadzam się z poprzedniczką! Lekarz zna wszystkie specyfki,aż sie zdziwiłam! Leczenie bez antybiotyku- dziecko wyleczone! Wspaniały lekarz,choć w gabinecie starodawnie liczy się pomoc!Fachowiec!Niech żyje 100 lat :)

Leczenie bez antybiotyku- dziecko wyleczone!

nie poszlabym powtornie lekarz starej generacji nie jest z wiedza na bierzaco

nie poszlabym powtornie lekarz starej generacji nie jest z wiedza na bierzaco

I najważniejsze jak sam określił - najwięcej nauczył się od matek:) Specjalista I klasy.

Stara szkoła, kompetentny,super specjalista ,zdecydowanie polecam. Cała rodzinka leczy dzieci u tego doktora. Zero antybiotyków, super podejście do maluchów.

Stary, sokojny pediatra - nie daje antybiotyków dziecku przed badaniem a i po często też nie jak są nie potrzebne. Korzystałem wielokrotnie zawsze pomógł. Jak z angielskiego filmu