dr n. med. Jan Kalaciński

Chirurg ogólny

3,9

Dr Kalaciński wycinał mi chirurgicznie spore znamię. Bardzo miły, kompetentny i uśmiechnięty. Cały zabieg zagadywał mnie przez co czas zleciał szybciej. Cały zabieg przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Nie mam żadnych zastrzeżeń, także jeśli usuwać znamiona barwnikowe (pieprzyki) to śmiało można robić to u dr Kalacińskiego.

Jestem szczerze zażenowana podejściem do pacjenta tego Doktora. Nigdy nie spotkałam się z takim aroganckim, wyniosłym i wręcz okrutnym zachowaniem. Przyszłam jedynie po skierowanie a wyszłam nie tylko bez niego, ale ze łzami w oczach. Pan Doktor odmówił mi bezpodstawnie leczenia dodatkowo obrażając moją osobę oraz innych lekarzy, którzy prowadzili moje leczenie. Można powiedzieć, że wyżył się na mnie za coś na co nie miałam nawet wpływu. Także pracuję w branży medycznej, dlatego jestem w stanie obiektywnie ocenić, że wiedza lekarska Pana Doktora pozostawia wiele do życzenia. Serdecznie nie polecam tak nieprofesjonalnej i nie stabilnej emocjonalnie osoby. Pozdrawiam

Jak 2 lata temu wisiała nade mną diagnoza, która teoretycznie mogła przewrócić moje życie do góry nogami, bo objawy miałem takie, że sugerowały dosłownie wszystko, od przewlekłego zapalenia jelita, po nawet nowotwór, trafiliśmy do tego człowieka. On nagrał nam jeszcze jedną wizytę w Tychach, gdzie trafiłem na innego super lekarza. Ale...mniejsza z tym...niestety bardzo mało jest takich fantastycznych lekarzy. Nie chodzi mi tu o jakieś tam umiejętności super chirurga...tego na szczęście jeszcze w przypadku tego lekarza nie udało mi się "sprawdzić", a może i szkoda....he...he..he..natomiast...ten facet ma po prostu serce do pacjenta...potrafi współczuć, podnieść na duchu...uspokoić...po wizycie u niego jak po niewielu czuliśmy dużą...nutkę optymizmu.

As I live in Canada, it was only by chance that I spoke to Dr. Jan Kalaciński on the phone and mentioned to him the recurring severe abdominal cramps and general weakness I have had for nearly a month. Physicians here have not been able to come up with a definite diagnosis and sent me for various sophisticated test, some of them very invasive, for which several weeks of waiting period would have been required. Dr. Kalaciński on the other hand, based only on my description of the type of pain I had, concluded that if his intuitive diagnosis was correct, waiting for several weeks could put me into serious, possibly life threatening danger. He recommended taking a certain antibiotic, which was prescribed for me here and my symptoms disappeared within days.

If Dr. Kalaciński was able to come to the right diagnosis simply by listening carefully to the details of my complaints, how much more can he do for those that are able to see him personally, and who can be treated by him. I would highly recommend him to any of my friends and colleagues in Poland. A.P.

Nie polecam! Lekarz nie wyjaśnił przyczyny zmiany skórnej, nie powiedział czy będzie lepiej czy po usunieciu można spodziewać się nawrotu. Odmówił wypisania l4 na jeden dzień w dniu zabiegu mimo tłumaczenia że nauczyciele nie mają w swojej pracy czegoś takiego jak urlop na żądanie. Ledwo wyszlam, a już kolejna pacjentka była i leekarz to jej poświęcił swój czas i uwagę. Zero uprzejmości i empatii.

Nie polecam!

Fachowość Pana doktora pewnie jest na poziomie wysokim,ale podejście do pacjenta to porażka.Jego "patrzenie z góry na pacjenta"że on jest lekarzem i ma zawsze rację to przykro mówić ale to tak jak rozmowa dorosłego z dzieckiem:NIE i koniec kropka.Zakladam wersję optymistyczna że akurat wtedy Pan doktor miał zły dzień.Chociaz po takiej wizycie to nie polecam tego lekarza,no bo jak mu się tak częściej zdarzy...mieć zły dzień.

Niezwykły lekarz, wspaniały człowiek, wybitny chirurg. Uratował życie mojej mamie - nikt nie chciał podjąć się wykonania tak trudnej i ryzykownej operacji. Kilkakrotnie rozmawiałam z Panem Kalacińskim o leczeniu mamy - wszystko dokładnie mi wyjaśnił, wiedziałam, czego mogę się spodziewać, a jednak zrobił to w taki sposób, że kompletnie się nie bałam, bo wiedziałam, że zrobi to, co tylko będzie mógł. To naprawdę coś wyjątkowego spotkać Człowieka takiego formatu. Mama od ponad roku jest zdrowa, w świetnej formie i codziennie modli się o zdrowie i siły dla Dra Kalacińskiego.

Dr Jan Kalaciński - wspaniały człowiek, budzący zaufanie lekarz,kompetentny o ogromnej wiedzy medycznej, doskonały chirurg. Oddział Chirurgi którym kieruje prowadzony jest wzorowo,panuje tam czystość, porządek i ład. Pracująca kadra lekarzy i pielęgniarek posiada wysokie kwalifikacje medyczne i zawodowe. Oby takich lekarzy jak Pan potrafiących prawidłowo diagnozować, leczyć i operować oraz organizować pracę oddziału było jak najwięcej. Dziękuję za leczenie i trudną operację dzięki której wracam do normalnego życia. Wdzięczny pacjent. Polecam wszystkim komu drogie jest zycie.

zgadzam sie ze wszystkimi opiniami!ideał lekarza i czlowieka.kilka lat temu mnie operowal wykonal to w taki sposob ze wszyscy nie moga sie nadziwic na moja blizne ktorej apropo wcale nie ma!polecam wszystkim bardzo szkoda ze inni lekarze nie biora z niego przykladu!

Jak się czyta te anonimowe opinie to w końcu przewodu pokarmowego ściska jeden wielki bzdet dobrze, że kadencja ordynatora się skończyła, naraził moją żonę na cierpienie a nas na potworny stres nie potrzebnie gdyby Pan ordynator podszedł profesjonalnie do wykonanego zabiegu. NIE POLECAM TEGO LEKARZA. Anonimowe wpisy ?

Anonimowe wpisy ?